Filtreleme
 • Kategorilere Göre
 • Markalara Göre
 • CB12

  Alışverişin güvenli adresi Kozmela, CB12 ürünlerine zahmetsizce ulaşmanızı sağlıyor.

  ‘‘CB12 nedir diye soracak olursanız?’’, özel patenti sayesinde ağız kokusunu 12 saat  boyunca korumaya yardımcı olan, Oslo Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde geliştirilmiş  ağız bakım ürünüdür.  Ürün içeriğindeki çinko asetat-klorheksidin ağız kokusuna neden olan maddeleri nötralize ederek yenilerin oluşmasını engeller. Böylece gün boyu ferah bir nefes sağlar.

  ‘‘Diş fırçasının ulaşamadığı yerlere ulaşan CB12 gargara nasıl kullanılmalıdır?’’ sorusunu yanıtlayacak olursak, kapakta yer alan doz çizgisinin yardımı ile 10ml'lik bir doz ayarlamanız gerekmektedir. Sonrasında yaklaşık 30 saniye ile 1 dakika arası ağzınızı çalkalayınız. Ağzınızı çalkaladıktan sonra tükürünüz ve kesinlikle yutmayınız. Ebeveynlerin bilmesi gereken önemli bir ayrıntı ise 12 yaşından küçük çocukların kullanımına uygun olmamasıdır. Bu sebeple kesinlikle çocukların erişemeyeceği bir yerde saklanması tavsiye edilmektedir.

  Siz de Kozmela ağız bakım kategorisinde yer alan CB12 markası ve daha fazlasını bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.
  SIRALAMA :
  Filtreleme
  CB12 Gargara
  32.90 TL
  28.90 TL
  %12 İNDİRİM