Hakkımızda

Kozmela ile Yenile Kendini…

Güzellik ve sağlık için yapılan yenilikler insanlara mutluluk verir. Bunu biliyoruz ve sizi aradığınız tüm kişisel bakım ve sağlık ürünleri için mağaza mağaza dolaşmaktan kurtarıyoruz. Artık tek bir mağazadan üstelik evinizin rahatlığında aradığınız her şeyi uygun fiyata bulmanız Kozmela ile mümkün. %100 orijinal, en seçkin markaların binlerce ürününe kozmela.com ile ulaşabilir, siz de yenilenebilirsiniz.

Kozmela ile ihtiyacınız olan ürünü, en uygun fiyata alın!

Bizi tercih etmeniz için çok nedenimiz var.

Ürün çeşitliliği, müşteri hizmetleri, uygun fiyat politikamız ve hızlı kargo sistemimizle sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Bir ürünü almaya karar vermek maalesef yeni yaşam düzeninde yeterli değil. Yoğun hayatlarınızda bir de o ürünü alabilmek için nerede bulabileceğinizi bilmeniz , vakit ayırmanız ve böylece başka bir işinizden fedakarlık etmeniz gerekiyor. Peki ya istediğiniz cilt bakım ürünü ya da yeni çıkan bir ruja zaten sürekli hayatınızda olan bilgisayarınızdan ulaşabilseniz ve 3 gün içinde elinizde olsa güzel olmaz mı? Böylece alışverişe ayırmak zorunda kaldığınız tüm vaktinizi sevdiklerinizle geçirebilirsiniz.

Bütün Türkiye’ye kişiye özel müşteri hizmetleriyle online güzellik hizmetleri taşıyoruz.

Arkadaşlarınızın kullandığı değil size en uygun ürünü almak istiyorsunuz. Sorularınız var muhatap bulmakta zorlanıyorsunuz. Uzman değiller ve sadece size bir şeyler satmak istiyorlar. Kozmela size yardımcı olabilecek en doğru adres. Almak istediğiniz ürünle ilgili bizi arayarak mail atarak Cilt Bakımı ve Güzellik Uzmanlarımızdan ücretsiz Kişisel Bakım Danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Doğru sorular ve doğru yaklaşımlarla sizin için en uygun ürünü tavsiye edebiliriz. Size de güvenilir alışverişin tadını çıkarmak kalır.
 

Biz Kimiz?

Cevher Sağlık Hizmetleri; kişisel bakım ve sağlık sektöründe 30 senedir perakendeci ve toptancı olarak hizmet vermektedir. Kozmela online alışveriş tutkunlarına en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmak için kurulmuştur.

Cevher Sağlık Hizmetleri
Ofis Adresimiz: Bulgurlu Caddesi Özümit İşmerkezi 44/1 K.Çamlıca İstanbul
Vergi Dairesi: Üsküdar
Veri Numarası: 1688 9892 124
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 07 66