Filtreleme
 • Kategorilere Göre
 • Markalara Göre
 • Hamilton

  1932 yılında cildi güneşin zararlı ışınlarından korumak için özel ürünler geliştirmeye başlayan Hamilton markası dünyanın ilk güneş koruyucu ürünlerini geliştiren birkaç markadan biri olmayı başardı. Ürünlerinde kullandığı formülleri sürekli geliştiren ve her daim daha etkin bir koruma içeren formüllerin peşinde olan marka 2007 yılından bu yana Türkiye’ye de faaliyet gösteriyor.

  Güneşin zararlı ışınları cilt üzerinde lekelenmeden kızarıklığa ve cilt kuruluğuna kadar pek çok soruna sebebiyet verebiliyor. Hamilton ürünleri ise cildi bu ışınlardan koruyan özel bileşenler içeriyor. Farklı koruma faktörlerine sahip olan ürün seçenekleri ile ihtiyaca yönelik ürün seçimi yapılabilmesine olanak tanıyor.

  Markanın kullandığı ambalajlar ise pratik kullanım özelliğine sahip. Küçük ebatlarda ambalajlar kullanan marka, güneş koruyucu ürünlerin çantada kolaylıkla taşınabilmesine olanak tanıyor. Etkin bir koruma sağlayan Hamilton ürünlerini Kozmela’da kolayca bulabilir, avantajlı bir alışveriş ile hemen satın alabilirsiniz.
   
  SIRALAMA :
  Filtreleme
  Hamilton Toddler SPF50+ Roll-On 50 ml
  %NAN İNDİRİM