Filtreleme
 • Saç Tipine Göre
 • Markalara Göre
 • Kategorilere Göre
 • Matrix Biolage

  Amerika’nın popüler kuaförlerinden olan Arnie Miller tarafından 1980 yılında oluşturulan Matrix Biolage markası çeşitli saç sorunlarına yönelik çözüm içeren ürün serileri sunuyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka saç bakım ürünleri, boya, saç şekillendirici ürünler ve saç güçlendiren ürünler formüle ederek kullanıcılar ile buluşturuyor.

  Her saç tipine özel farklı ürünler geliştiren marka saçlara sağlıklı bir görünüm kazandırmayı ve saç sorunları ile mücadele etmeyi hedefliyor. Ürünler saçı besleyen ve onaran formüller kullanılarak hazırlandığından ekstra bir saç bakımı işlemine gerek kalmıyor. Matrix Oil Wonders serisi şampuan ve saç bakım yağından oluşuyor. Saçlara doğal bir parlaklık kazandırmak için ideal bir tercih olabilir.

  Saçlarınızı yıkarken aynı zamanda bakım da yapmak isterseniz Matrix Biolage Aminexil Şampuan tercih edilebilir. Hoş ve fresh bir kokuya sahip olan şampuan her saç tipine uygun. Markanın ürün çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.
   
  SIRALAMA :
  Filtreleme
  Matrix Oil Wonders/Yağ/Havlu/Mas.
  Matrix Oil Wonders/Yağ/Havlu/Mas.
  135.50 TL
  89.90 TL
  %34 İNDİRİM
  Matrix Oil Wonders Hediyeli Set 1
  Matrix Oil Wonders Hediyeli Set 1
  96.50 TL
  60.50 TL
  %37 İNDİRİM