Filtreleme
 • Kategorilere Göre
 • Markalara Göre
 • Odor Eaters

  Ayaklarda oluşabilen kötü koku ile mücadele etmek için yola çıkan Odor Eaters markası Amerika’da doğdu. Ülkenin en büyük ayak kokusu giderici markası olmayı başaran markanın ürünlerini Kozmela’da inceleyebilirsiniz. Patentli özel formüller kullanarak hazırladığı ürünleriyle adından söz ettiren marka ürün seçenekleriyle geniş bir kullanıcı grubuna hitap ediyor.

  Hem yaz hem de kış mevsiminde kullanılabilen Odor Eaters ürünleri arasında Koku Önleyici Ayak ve Ayakkabı Spreyi de yer alıyor. Günlük olarak ayaklarınıza ya da ayakkabınıza sıkmanız halinde gün boyunca ferah bir his yaşayabiliyor ve ayaklarınızda kötü koku oluşmasını önleyebiliyorsunuz. Alternatif ürünler arasında tabanlıklar da ön plana çıkıyor.

  Spor yapanlar ya da ağır işlerde çalışanlar için hazırlanan koku önleyici tabanlık çeşitleri hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanıma uygun. Marka, günlük kullanım için de özel bir tabanlık hazırlayarak kullanıcılara sunuyor. Ayak kokusu sorunu ile mücadelenize destek olabilecek Odor Eaters marka ürünleri Kozmela’da bulabilir, keyifli bir alışveriş imkanı ile hemen satın alabilirsiniz.
   
  SIRALAMA :
  Filtreleme
  Odor Eaters Koku Önleyici Ayak ve Ayakkabı spreyi
  22.00 TL
  18.69 TL
  %15 İNDİRİM
  Odor Eaters Spor ve Ağır İş Koku Önleyici Tabanlık
  22.00 TL
  18.69 TL
  %15 İNDİRİM
  Odor Eaters Günlük Kullanım Koku Önleyici Tabanlık
  22.00 TL
  18.69 TL
  %15 İNDİRİM