Filtreleme
 • Saç Tipine Göre
 • Kategorilere Göre
 • Saç Derisi Problemine Göre
 • Markalara Göre
 • Paranit

  Bit tedavisi için kullanılan özel bileşenleri pratik ürün çeşitleri ile buluşturan Paranit, bit ve sirkelerden saçların arınmasına yardımcı oluyor. Dünyanın pek çok ülkesiyle beraber Avrupa ülkelerinde de kendi kulvarında liderliğe yükselen marka böcek ilacı içermeyen ürünler hazırlıyor. Bu sayede Paranit markasının ürünleri çocuklarda dahi güvenle kullanılabiliyor.

  2 yaş üzerinde olan her bireyin kullanabildiği Paranit ürünleri arasında farklı kullanım özelliğine sahip alternatifler yer alıyor. Paranit Şampuan saçları derinlemesine temizlerken saçlı deriyi ve saçları bitlerden, sirkelerden arındırmayı hedefliyor. Fresh bir kokuya sahip olan şampuan günlük kullanım için de uygun içeriğe sahip.

  Tercihinizi Paranit Sirke Solüsyonu ya da Paranit Bit Spreyi yönünde de kullanabilirsiniz. Markanın diğer ürünleri gibi gayet pratik bir şekilde kullanılabilen solüsyon ve sprey de böcek ilacı içermiyor. Paranit markasının ürün çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz. 
   
  SIRALAMA :
  Filtreleme
  Paranit Bit Spreyi 100ml
  Paranit Bit Spreyi 100ml
  %NAN İNDİRİM
  Paranit Bit ve Sirke için Şampuan 200 ml.
  Paranit Bit ve Sirke için Şampuan 200 ml.
  %NAN İNDİRİM
  Paranit Sensitive Bit Losyonu 150 ml
  Paranit Sensitive Bit Losyonu 150 ml
  %NAN İNDİRİM