Kozmela.com

PAKSA

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Paksa Sabun

Faaliyetlerine 1998 senesinde başlayan Kotem Temizlik Ve Kozmetik Teks. San.Tic. Ltd. Şti. ana hedefi ürettiği temizlik ürünlerinin en yüksek kalite ile son alıcıya ulaşmasıdır. Firma, 2008 senesine kadar Dalin Bebek Sabununun fason üretimini yapmıştır. Ardından ise genişleyen pazar ve ortaya çıkan yeni ihtiyaçlar doğrultusunda yeni üretimlere yönelmiştir. Kotem Kozmetik doğal sabun üretiminin öncülerinden olmakla beraber 2013 senesinden bu yana doğal olanı ve kaliteli olanı buluşturduğu Paksa markalı ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır.

Paksa firmasının vizyonu doğal sabun ve kozmetik alanında güvenilir bir üretici olmaktır. Misyonu ise doğal sabun ve kozmetikte tüketiciye doğal cilt bakımının avantajlarından faydalandırmaktır. İşini doğru şekilde, gönülden ve hakkını vererek yapmayı ilke edinmiş bir firmadır. Üretim ve ürün adına netlikten yana olan firma bu anlamda sonuçları da paylaşmayı bilmektedir. Ürünlerini üretirken aynı zamanda personelin de gelişimine önem vermekte bu alanda eğitimler düzenlemektedir. Paksa tüm ilişkilerini şeffaf, tutarlı ve dürüst olması gerektiğini savunur ve güvene dayalı uzun ilişkiler kurmaktadır.

Paksa Şampuan

Paksa şampuan, Kleopatra serisi içerisinde geçen ve zengin doğal içeriği ile saça fayda sağlayan bir üründür. İçeriğinde eşek sütü, protein, zeytinyağı özü ve E vitamini içeren özel bir formül vardır. Bu özel formül sayesinde hem saçın hem de saç derisinin beslenmesine katkıda bulunur. Saçın daha canlı, yumuşak ve ışıltılı olmasına katkı sağlar.

Paksa eşek sütü şampuanın bir diğer önemli özelliği ise her saç tipi için uygun olmasıdır. İçeriğindeki süt ve doğal bitki özleri cansız, sert, parlaklığını yitirmiş saçları en dipten uca kadar beslemeye destek olur. Saç hijyeni sağlamaya yardımcı olan şampuan saça ipeksi bir yumuşaklık kazandırırken parlaklığını korumasına yardımcı olur. Şampuan içerisinde paraben ya da tuz bulunmaz.  

Bir de Paksa markasının sunduğu Klopatra Güzellik Serisi bulunuyor. Bu seride eşek sütü kremi, eşek sütlü maske, eşek sütü sabunu, eşek sütü şampuanı bir arada sunuluyor. Bu 4 üründen oluşan set kapsamlı bir bakım sağlamaya yardımcı oluyor. Bu bakım seti düzenli kullanıldığında ciltteki etkisini en iyi şekilde göstermektedir. Adını da Kleopatra’nın güzelliğinden alan bu set doğal içeriği ile dikkatleri çekiyor.

Paksa’nın dekoratif sabunları ise hoş görünümü ve güzel kokusuyla ortama canlılık ve renk katıyor. Hem kokusu hem de şekliyle dikkat çeken bu sabunlar ister evde güzel bir görüntü oluşturmaya ister hediyelik olarak alma adına oldukça kullanışlı oluyor. Hem renk hem de şekil bakımından geniş bir çeşitliliğe sahip olan Paksa sabunları ortama ahenk katıyor. 

Paksa Sabun Fiyatları

Paksa doğal sabunlarının fiyatları ürünün gramajına göre farklılık gösterebiliyor. Sabun çeşitleri içerisinde yer alan eşek sütü sabunu, tropikal sabun, makademya sabunu, safran sabunu, avokado sabunu, Hindistan cevizi sabunu, geleneksel hamam sabunu, aloe vera sabunu, inci tozu sabunu gibi çeşitler bulunuyor ve bunların her biri farklı fiyatlara sahip olabiliyor. Ancak genel olarak hemen herkesin rahat bir şekilde alabileceği uygun tutarlarda sunuluyor.

Paksa ürün fiyatlarını web sitemiz üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun