Filtrele

ABCDERM

ABCDerm

Alışverişin güvenli adresi Kozmela,  ABCDerm bebek bakım markasını sizlerle buluşturuyor!

Bioderma markasının hassas bebek cildi için geliştirilen ABCDerm dermatologlar tarafından reçete edilen markalar arasında yer almaktadır. Bebek cildi ile uyum sağlayan formülleri ve ürün etkileri sayesinde ebeveynler tarafından beğenilen ve tercih edilen bir marka olmuştur.

Doğduğu andan itibaren bebeğinizin cildi çok hassas ve savunmazsızdır. Çevresel faktörler ve mevsim geçişleriyle birlikte ciltleri daha da hassaslaşarak kurumaya başlar. Eğer önlem alınmazsa bebeğinizin cildi kuruluğa bağlı pul pul dökülmeye başlar ve rahatsız edici kaşıntı ile birlikte Atopik dediğimiz cilt problemi oluşur.

Bioderma ABCDerm Ato+ Emollient krem bebeğinizin atopik cildi için geliştirilmiş bebek-çocuk bakım kremidir. Özel aktif içeriği sayesinde bebeğinizin cildini nemlendirerek rahatlamasına yardımcı olur. Önceden temizlenmiş ve kurulanmış cilde masaj yaparak uygulanması gerekmektedir. Duş sonrasında hafif nemli cilde uygulandığında ultra nemlendirici etki sağlayacaktır.

Sizde bebeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz Bioderma ABCDerm şampuan, foaming cleanser ve daha fazla ürün seçeneğine Kozmela fırsatlarıyla hemen sahip olabilirsiniz.
 

ABCDerm