ABERCROMBİE&FİTCH

Abercrombie&Fitch markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Abercrombie&Fitch Parfüm Çeşitleri

ABD’de spor ve kamp ürünleri satışı yaparak faaliyetlerine başlamış olan Abercrombie & Fitch sadece bu alanda kalmamış ve her yıl ürün yelpazesine bir yenisi ekleyerek yoluna devam etmiştir. Kaliteli ürünleri ile genç yaşlı herkesin favori markalarından bir tanesi haline gelmiştir. Şu anda Amerikan moda tarzını en iyi şekilde yansıtan markalardan bir tanesidir. Birbirinden şık tişört modelleri, gömlek, ceket, parka gibi ürünleri ile yıllardır kaliteli giyimin markalarından bir tanesi olan Abercrombie & Fitch özellikle parfüm alanında yenilikçi çeşitleri ile dikkatleri çekmektedir.

Marka, 1892’de çıktığı yolunda sadece Amerika’da kalmamış Avrupa ve daha dünyanın pek çok yerinde ürünlerini insanlarla buluşturmuştur. Avrupa’da hızlı bir şekilde bilinirliğe ulaşan marka ilk etapta kış aylarında birbirinden kaliteli mont modelleri ile insanların beğenisini kazanmıştır. Gençler arasında da oldukça popüler olan casual kıyafet çeşitleri modern dünyanın tarzına uygun seçenekleri ile dikkat çekmiştir. Abercrombie & Fitch her daim yenilikçi, modern ve yaratıcı çizgisinde ilerlemiştir. Marka isminin baş harflerini taşıyan tişört modelleri hızla geniş bir hayran kitlesine kavuşmuştur. Hem kış hem de bahar aylarına uygun ceket ve mont modelleri özellikle yenilikçi tarzı ile yoğun ilgi görmektedir. Markanın başarılı olma sebeplerinden bir tanesi de popüler kültür normlarına çok iyi şekilde ayak uydurabilmesidir. Şu anda Amerika’nın en köklü markalarından bir tanesi olma özelliğini taşıyan marka gün geçtikçe ürünlerini çeşitlendirmeye devam etmektedir.

Markanın genel merkezi New Albany, Ohio'da bulunmaktadır. Bu markanın altında Abercrombie Kids ve Hollister Co. adlı iki diğer marka daha bulunmaktadır. Bu markaları da kapsayan toplamda 1049 mağazası bulunmaktadır. Abercrombie & Fitch günümüzde özellikle gençler arasında oldukça popülerdir. Marka, 1990 senesinde Abercrombie olan ismini yeni bir hissedarın katılımı ile Abercrombie & Fitch olarak değiştirmiştir. Markanın spor ve giyim ürünleri günümüzde popüler olsa da olta, balıkçı teknesi, çadır gibi gezi malzemeleri ön plandadır. Bu marka pek çok ünlü ismin de tercihi olduğundan dünya genelinde oldukça popüler bir durumdadır.

Markanın ürünleri daha çok gündelik tarza uygun şekilde üretilmektedir. Gündelik giyilen tişörtler bir tarz halini almıştır. Bunun yanında şıklığa spor ruhunu katan marka insanların uzun süreli beğeni ile kullanabileceği farklı modelde giyim ürünleri sunmaktadır. Abercrombie & Fitch ürettiği ürünlerinin kalitesi konusunda son derece hassas bir markadır. Bu sebeple insanlar markanın ürünlerini uzun yıllar kullanabilmektedirler.

Abercrombie & Fitch ürünlerinde insanların günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemiştir.  Bu sebeple tişört, kot, sweatshirt, kumaş pantolon gibi gündelik hayatta rahatlıkla kullanılan giysileri üretmiş ve insanların beğenisini kazanmıştır. Markanın ürünleri şık olduğu kadar rahattır da. Okula ya da işe giderken rahat kıyafet tercih edenlerin de bu anlamda favorisi olmaktadır. Kış aylarında ise şık mont modelleri ile büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır.

Sadece mont değil, ceket, yelek ve yağmurluk modelleri ile de zamanın ruhuna uygun tasarımları insanlarla buluşturmaktadır. Ara mevsimlerde rahatlıkla giyilebilecek hırka modelleri özellikle mevsimlik farklı kombinler yapmak isteyenler için idealdir. Abercrombie & Fitch parfüm çeşitleri ise dünya genelinde oldukça büyük beğeni toplamıştır. Günümüzde yoğun esansları ve benzersiz kokuları ile markanın parfüm çeşitleri genç yaşlı demeden herkes tarafından kullanılmaktadır.

Abercrombie & Fitch Parfüm

Parfüm kişisel bakımın belki de en önemli ürünlerinden bir tanesidir. Herkesin kendisine has bir koku tercihi bulunur. Parfümler farklı ambalajlarda, farklı içeriklerle insanların beğenisine sunulur. Parfüm konusunda titiz olan kişiler Abercrombie & Fitch markasının ne denli kaliteli parfümler ürettiğini, insanlarla buluşturduğunu bilirler. Markanın parfüm çeşitleri arasında meyvemsi, odunsu, oryantal, baharatlı, çiçeksi pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Şık cam şişeleri ile dikkat çeken Abercrombie & Fitch parfümleri hem renginin rahat görülebilmesi hem de koleksiyon arasında daha şık bir görünüm olması açısından önemlidir.

Parfüm çeşitleri ebat açısından birbirlerinden ayrılabilir. 50 ml parfüm çeşitleri olabildiği gibi 150 ml parfüm çeşitleri de vardır. İhtiyaca göre arzu edilen ebatta parfüm alınabilir. Marka bu anlamda geniş seçenekler sunmaktadır. Parfüm dediğimiz şey tamamen kişisel zevk ile alakalı bir şeydir. Yani kişi parfüm seçerken kendi zevk ve beğenisi doğrultusunda tercihte bulunmaktadır. Parfüm tercihinde önemli olan bir diğer unsur ise nerede ve nasıl kullanılacağıdır. Örneğin gece davetlerinde mi yoksa spor yaparken ya da günlük gezmelerde mi kullanılacağına göre tercihler değişebilir. Gece için tercih edilecek bir parfüm genellikle daha baharatlı ve ağır kokular olurken gündelik, spor yaparken ya da işe, okula giderken kullanılacak parfümler daha fresh dediğimiz taze notalardan oluşabilir. Parfüm seçiminde giyilen kıyafetler de etkilidir. Örnek vermek gerekirse gece dışarı çıkarken biraz daha ağır kokular tercih edilebilir. Fakat içeriği ağır bir parfüm tercih edilecekse ne miktarda uygulandığı önemlidir. Eğer kişi sık parfüm kullanıyor ise ve günün farklı saatlerinde rahat uygulama açısından daha taze kokular tercih edilebilir. Daha enerjik ve taze kokular günlük kullanımlarda çok daha fazla tercih edilmektedir. Parfümün ebat tercihi ise özellikle seyahate sık çıkanlar için değişebilir. Küçük ebatlardaki parfüm çeşitleri seyahatte çantada ya da cepte çok daha rahat taşınabilmektedir. Bu sebeple de tercih sebebi olabilir.

 Abercrombie & Fitch markasının hem kadın hem de erkekler için özel içerikli parfüm çeşitleri bulunuyor. Parfümlerin üzerinde yer alan EDT, EDP ve EDC ise parfümün esans oranını ya da kalıcılığını ifade eder. Yoğunluk anlamında da farklılığı ifade eden bu ifadeler parfümün fiyatında da etkili rol oynayabilmektedir. Kalıcılığı uzun olsun diyenler için daha yoğun içerikli bir parfüm söz konusu olabilir. Bu sayede kişi gün içerisinde tekrar tekrar uygulama yapmak zorunda kalmayacaktır. Düşük yoğunluklu parfümler ise daha taze daha hafif parfümlerdir. Parfümün bu anlamdaki tercihi kişinin kendi kullanım alışkanlığı ile alakalı olacaktır.

EDT özellikli parfümler orta kalıcılıktadır. Cildi hassas olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Çiçeksi, ferah kokuları bu orta kalıcılıkta olan parfümlerde bulmak mümkündür. EDP ise daha yoğun ve daha kalıcı özellikte parfümleri ifade eder. EDC özellikli parfümler ise yoğunluk ya da kalıcılık barındırmayan parfümlerdir. Cilt hassasiyeti çok yüksek olan kişiler tarafından tercih edilir. Ancak kalıcılığı az olduğundan gün içerisinde tazelemek gerekecektir.

Abercrombie & Fitch Türkiye

Parfümleri ile ülkemizde de geniş bir kitle tarafından beğeni ile kullanılan markanın parfümleri ebatına ve özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarında olabiliyor. Hem erkek hem de kadınlar için özel olarak formüle edilmiş olan parfüm çeşitleri kalitesi ile kendisini göstermektedir. Bu anlamda kaliteli, kalıcı bir koku isteyenler için farklı seçenekler söz konusudur. Hangi parfümün tercih edileceği kişinin kendi zevkli ile ilgilidir. Markanın bu anlamda geniş bir ürün seçeneği söz konusudur. Baharatlı, çiçek, odunsu kokuları tercih edenler için alternatifler mevcuttur. Bunların fiyatları da birbirinden farklı olabilir. Ancak uygun ödeme koşulları ile bu parfüm çeşitlerine sahip olmak ve kullanmak mümkündür.

Abercrombie & Fitch parfüm çeşitlerine bakıldığında ve kalitesi göz önüne alındığında aslında oldukça uygun fiyatlarla sunulduğu görülebilir. Hali hazırda farklı ödeme kolaylıkları da düşünüldüğünde bu kaliteyi herkesin deneyimlemesi mümkündür. Önemli olan kişinin kendi sevdiği aromayı, esansı bulmasıdır. Herkesin zevkine uygun bir parfüm çeşidi bulunuyor. Marka altında satılan parfüm çeşitleri geniş bir yelpazede sunulduğundan hemen herkesin zevkine uygun bir esans bulmak mümkün olabilmektedir.

Markanın parfüm çeşitlerini inceleyebilir, dilediğiniz parfümü tek bir tıklama ile sitemizden anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun