ABERCROMBİE&FİTCH

Abercrombie&Fitch markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Abercrombie&Fitch Parfüm Çeşitleri

İlk olarak 1982 senesinde faaliyetlerine başlayan firma ilk etapta spor ve kamp ürünleri satışı yapmıştır. Bir asrı geçen sürede ürün yelpazesini sürekli olarak genişleten Abercrombie & Fitsch moda akımlarına ve beğenilere ayak uydurmaktadır. Dünya yıldızlarını ve ünlü siyasetçileri giydirerek yeni bir moda fenomeni olan marka dünya üzerinde bulunan pek çok mağazası ile eşsiz tasarımlarını insanlara sunmaktadır. Marka Amerikan fast fashion kültürünün en önemli temsilerinden bir tanesi olarak kabul ediliyor. Spor, şık t-shirt modelleri ile olduğu kadar göz alıcı ceket çeşitleri ile de beğeni topluyor.

Kuzey Amerika haricinde Avrupa’da da hızla yayılım gösteren markanın kış aylarında piyasaya sunduğu iç ısıtan mont modelleri de oldukça ilgi çekicidir. Modern, yenilikçi çizgisinden hiçbir şekilde ödün vermeyen marka baş harflerinin yer aldığı t-shirt tasarımları ile geniş bir kitleye hitap edebiliyor. Kış ve bahar aylarında insanların tarzını korumaya yardımcı olduğu mont ve ceket modelleri ile modern kesim ve renkleri ile yoğun bir ilgi ile karşılaşıyor. Tekstil ürünlerinden gençlerin favorisi olan koleksiyonlara imza atmış olan marka popüler kültürün moda anlayışını en iyi şekilde yakalıyor.

Giyim konusunda zengin bir ürün yelpazesine sahip olan firma ayrıca koleksiyonuna kattığı kadın ve erkek parfüm çeşitleri ile de kozmetik yönünü de ortaya koyuyor. Hem erkek hem de kadın parfüm çeşitleri ile kişinin tarzını en iyi şekilde yansıtan kokular sunmaya devam ediyor.

Abercrombie & Fitch Parfüm

Abercrombie & Fitch markası günümüzün trend çiçek ve odunsu kokularını parfümlerine yansıtıyor. Etkisini gün boyunca gösteren bu parfüm çeşitleri kişinin adeta imzası olabilecek kalitede sunuluyor. Seçilecek olan parfüm kişinin tarzını en iyi şekilde yansıtabilmektedir. Üst notada anason, orta notada vetiver, kehribar, alt notada melek otu ve kimyon bulunan parfümü özgür, kendisine güvenen, açık fikirli Y kuşağı gençlerinin favorisidir. Vücuda gün boyunca hoş bir koku ile ferahlık sağlamaktadır.

Kadınlara özel formüle edilmiş olan Abercrombie & Fitch Authentic Edp Kadın Parfüm uzun süre kalıcı etkisi ile gün boyunca tende hoş bir koku bırakır. Orijinal, iyimser, dürüst Y kuşağı kadınların favorisidir. Hoş bir koku olmakla beraber ferahlatıcı da bir yanı bulunmaktadır. Gün boyu etkisini kaybetmeden bu çok özel parfüm Abercrombie & Fitch kalitesi ile sunuluyor. Tek bir kullanımda dahi etkisini en iyi şekilde göstermektedir.

Abercrombie & Fitch kadın ve erkek parfüm çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğinizi uygun ödeme seçenekleri ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun