Kozmela.com

AQUABEST

Aquabest markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Aquabest Sprey

2006 yılında Türkiye pazarında faaliyetlerine başlayan Koç İlaç dünden bugüne sektörde güvenilir markaların başında gelmektedir. Kurucularının özellikle sağlık sektöründeki tecrübeleri, uzmanlık ve nitelikleri ile yoluna hızlı ve emin adımlarla ilerleyen firma yenilikçi politikaları ve yönetim anlayışı ile sürekliliği esas almaktadır. Sektörde kısa bir süre içerisinde söz sahibi olmayı başarmış olan Koç İlaç 15’e yakın yerli ve 5 yabancı firmaya üretim yapmaktadır. Irak, Kosova, Azerbaycan ve Afganistan gibi ülkelere ihracatlarını sürdürürken ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Yola çıkarken önce insan sloganını benimsemiş olan Koç İlaç ilkesinden taviz vermeden ürünlerini sunmaya devam etmektedir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Koç İlaç’ın ürün gamı içerisinde pastiller, mineral ve vitamin destekleri, dermatolojik ürünler, bağışıklık sistemi güçlendirmeye destek ürünler, diğer takviye edici gıdalar, Omega 3 balık yağları, glukozamin grubu, Aquabest burun spreyi gibi ürünlerle insanların bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Aquabest Burun Spreyi

Burun spreyleri gün içerisinde burun içerisinde yaşanan pek çok olumsuz durumu engellemeye katkı sağlar. Burun sorunları arasında burun akıntısı, tıkanıklığı, kaşıntısı gibi pek çok problem sıralanabilir. Ayrıca alerjik rinit ve üst solunum yolu enfeksiyonlarında da çeşitli burun spreyleri sıklıkla kullanılmaktadır. Piyasada burun spreyi açısından pek çok çeşit söz konusudur. Koç İlaç ise sunduğu Aquabest Burun Spreyi Deniz Suyu & Okaliptus ile burun içerisinde rahatlamaya yardımcı oluyor.

Deniz/okyanus içerikli yani tuzlu su içeren spreyler burun içi iltihaplarının engellenmesine, tıkanıklığın giderilmesine yardımcı olur. Burun spreyleri tıpkı diğer spreylerde olduğu gibi doktor kontrolünde kullanılması tavsiye edilir. Aquabest Burun Spreyi Koç İlaç’ın sunduğu en etkili destek ürünlerinden bir tanesidir. Günlük kullanıma uygun olarak üretilmiş burun içi ferahlamaya yardımcı Aquabest Burun Spreyi Deniz Suyu & Okaliptus burun spreyi yeterli dozda kullanıldığında gerekli etkiyi sağlamaktadır.

Aquabest Burun Spreyi Deniz Suyu & Okaliptus ile okyanus ferahlığını hissetmek, rahatlatıcı etki ile günü rahat geçirmek mümkündür. Önemli olan kullanım koşullarına uygun şekilde uygulama yapılmasıdır.

Aquabest Burun Spreyini web sitemiz üzerinden yakından inceleyebilir ve en uygun seçeneklerle anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun