Kozmela.com

ARİUL

Ariul Kağıt Maske Çeşitleri

Cildi modern yaşamın stresinden kurtarmaya yardımcı ürünler sunan Ariul doğal bileşenlerin gücünden yararlanmaktadır. Ariul’un en çok satan 7 Günlük Maskesi Kore’de 2 saniyede bir satılmaktadır. Bu koruyucu maskeler cildi nar, avokado, çay ağacı, aloe, bambu suyu gibi malzemelerle beslemektedir. Spa Water serisi zımba telleri ile cildin her daim nemli ve sağlıklı kalmasına olanak sağlar. Berry Very serisi ise cildi çevresel faktörlere karşı koruma adına antioksidanlarla doludur.

Ariul Maske

Cilt bakımının en önemli adımlarından bir tanesi cilt maskesi uygulamasıdır. İnsan cildi günlük stres, hava kirliliği, çevresel faktörler gibi nedenlerden ötürü oldukça olumsuz şekilde etkilenebilir. İnsan cildi hassas olduğundan ötürü en ufak bir durumda dahi farklı problemler ortaya çıkarabilir. İnsanların en çok dikkat ettiği bölgesi hiç şüphesiz yüzüdür. Ariul maske çeşitleri ise cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı olur ve doğal içerikleri ile cildi canlandırmaya destek çıkmaktadır. 

Ariul maskesinin sunduğu maskelerden bir tanesi nemlendirme özelliği bulunan aloe özlü maskedir. Hem çevre hem de stres nedeni ile yorgun, yıpranmış ciltlere bakım uygulamaya yardımcıdır. Hem pürüzsüz hem de ipeksi bir cilt dokusu için destekleyicidir. Ayrıca kırışıklıkların azalmasına katkı sağlaması ile bilinmektedir. Kullanımı ise oldukça pratiktir.

Cilt temizlendikten sonra cilt dokusunu hazırlama adına toner kullanılır. Maske çıkarılır ve yüze yerleştirilir. Göz ve burun çizgisi hizalanır. Ortalama 15-20 dakika kadar bekledikten sonra maske çıkarılmalı ve özün emilimi için hafifçe masaj yapılır. Etkisini göstermesi için düzenli olarak kullanılmaktadır.

Aloe vera özlü maskeleri ayrıca yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcıdır. Ciltteki ton eşitsizliklerini giderme adına destek verir. Ariul Seven Days mask kabalaşmış ciltten kuruluğa, güneşin zararlı ışınlarından yetersiz uyku ile ciltte ortaya çıkabilen olumsuz görüntüye kadar pek çok cilt sorununu yatıştırmaya yardımcı olur. Tüm cilt tiplerine uygun olduğundan herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bu maskeler yoğun bir şekilde doğal, besleyici özler barındırmaktadır. Bu sayede ilk kullanımda dahi farklı etkileri görmek mümkün olmaktadır. Hipoalerjenik olduğu için en hassas ciltler için bile kullanıma uygundur. İçeriğinde paraben ya da renklendirici içermemektedir. Bu maskeler cruelty-free olduğundan ötürü hayvanlar üzerinde test edilmemiş ya da hayvansal içerik kullanılmamıştır.

Üretim aşamasında tamamen doğal olan konsantre Premium sakinleştirici ve yatıştırıcı birtakım temel besinleri içermektedir. Okaliptüs ağacından çıkartılan %100 doğal besin maddeleri ipek hissinden daha da pürüzsüz bir dokuya sahiptir. Doğal ve aktif besin maddeleri derinlere kadar nüfuz ederek maksimumda performans göstermeyi olanaklı kılar. Yorucu uzun bir günün ardından maskeyi kullanıp 20 dakika boyunca bakım yapılması yeterlidir.

Ariul maske çeşitlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve bu doğal cilt maskelerinden dilediğinizi tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun