Asi Medikal

2019 senesinde Giresun’da Sevgi Kement tarafından kurulan Asi Moda Tekstil San. Tic. Ltd. Şti, tekstil alanında yenilikçi atılımları ile yoluna hız kesmeden devam etmekte olan bir firmadır. Her biri alanında uzman kişilerden oluşan kadrosu ile tekstil alanında en iyisi olmayı hedefleyerek çalışmalarını sürdürmektedir. Firma, her geçen gün standartlarını yükselterek büyümeye devam etmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kalite, güven ve istikrarı merkezine alan firma insan odaklı hizmet sunmaktadır.

Titiz, planlı ve programlı çalışmayı prensip edinmiş ekibi ile birlikte müşteri memnuniyetini maksimumda sağlamayı amaçlamıştır. Bu anlamda pek çok ünlü markaya farklı ürünlerle üretim sağlamakta ve sektördeki yerini her geçen gün yukarılara taşımaktadır. Tekstil alanında her türlü giyim ve aksesuar ürünlerine imzasını atan firma gün geçtikçe üretim kapasitesini artırmaya devam etmektedir.

Firmanın ürettiği ürünler arasında özellikle son yıllarda hayatımızın bir parçası olan medikal maskeler bulunmaktadır. Medikal maskeler hem çocuk hem de yetişkinlere özel seriler ile sunulmaktadır. Burun teli bulunan maskeler üç katlı yapısı ile çevresel faktörlere karşı en iyi şekilde korunmaya yardımcı olmaktadır. Özel bir tasarıma sahip olan medikal maskeler kulağa uyumlu yapısı ile acıtmaz. Farklı renk ve desenlerle her zevke hitap etmektedir.

Çevreden solunum yolu ile vücuda girebilecek her türlü madde ve mikroorganizmanın temasını engellemeye yardımcı olan maskeler kaliteli malzemeden üretilmiştir. Paket halinde sunulan maskeler 10’lu paketlerde 50 adet şeklinde sunulmaktadır. Günlük kullanıma uygun olan maskeler dışarıdan gelebilecek farklı tehditleri engellemeye yardımcı olur. Hem çocuklar hem de yetişkinler için üretilen maskeler yüze rahat bir şekilde oturmakta olup rahatsızlık hissi vermemektedir.

Kaliteli malzemeden üretildiği için cilde rahatsızlık vermez. Kolay bir kullanımı vardır. Sağ ve solda bulunan ip kısımları kulağın arkasından geçirmek yeterlidir. Dışarıda, toplu taşımada, gezmede, araç ya da bisiklet sürerken kısaca hayatın her alanında etkili bir tedbir almak isteyenler için ideal maskelerdir. Asi Medikal firmasının ürettiği medikal maske çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz maskeyi en uygun ödeme koşulu ile anında sipariş verebilirsiniz.  

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun