Kozmela.com

Asitane Yağ ve Bakım Ürünleri

Cilt bakım, saç bakım, bitkisel ürünler, gıda takviyeleri, kozmetik ve ağız bakım ürünleri ile yıllardır insanların farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olan Doğal Asitane bu anlamda ürün çeşitliliği ile öne çıkan bir markadır. İnsanın günlük kişisel bakım rutinindeki tüm ihtiyaçlarını iyi bir şekilde analiz ederek bu anlamda kullanışlı ürünler üreten firma ayrıca uygun fiyat politikası ile de dikkat çekmektedir.

Asitane markasının sunduğu doğal içerikli yağlar, cildin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmaktadır. Doğal içerikli yağlar arasında; kayısı çekirdeği yağı, çam terebentin yağı, gül yağı, nane yağı, tatlı badem yağı gibi ürünler bulunuyor. Günümüzde cilt için pek çok faydalı ürün doğal yöntemlerle elde edilen özlerle formüle edilmektedir. İnsanlar gün geçtikçe yapay içerikli bakım ürünlerinden uzaklaşmakta ve doğal özlerle üretilen ürünlere yönelmektedir. Asitane ise bu doğal özlerle formüle edilen yağları insanların kullanımına sunuyor.

Aromaterapide önemli bir yeri bulunan jojoba yağının pek çok faydası bulunuyor. Özellikle cildi nemlendirmesi ve cansızlığını gidermesi ile bilinen bu doğal yağ kullanılan cilt bakım ürünlerinin emilimini hızlandırmaya da yardımcı olmaktadır. Jojoba yağı cilt üzerinde oldukça iyi bir yağ dengeleyicidir. Bunun yanında selülit ve çatlak oluşumunu engellemeye de katkı sağlamaktadır. Ciltteki yağı dengeleyerek sivilce ve akne gibi oluşumların engellenmesine de yardımcı olmaktadır. Asitane jojoba yağı 20 ml şişesi ile oldukça pratik bir kullanım sunar. Cilt bakım ürünlerine 1-2 damla kadar damlatarak (kullanım kılavuzu göz önüne alınmalıdır) kullanılabilmektedir.

Cilt için faydaları ile bilinen kuşburnu çekirdeği yağı ise özellikle yaşlanma belirtilerinin en aza indirilmesine katkı sağlayan doğal bir yağdır. Cildin tazelenmesine ve canlanmasına destek olur. Ciltteki fazla yağın giderilmesine ve sebumun dengelenmesine katkıda bulunur. Okaliptus yağı özellikle siyah nokta oluşumlarının giderilmesine katkı sağlayan doğal bir yağ olarak bilinmektedir. Cilt tonundaki eşitsizlikleri gidererek dengeli bir görünüm elde etmeye yardımcı olur. Güneşin ciltte meydana getirmesi olası tahribatı en aza indirmeye yardımcı olur.

Asitane markasının insanlara sunduğu bitkisel yağ çeşitlerinizi Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü en uygun ödeme koşuluyla anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun