Kozmela.com

Axis-Y Cilt Bakım Ürünleri

Kore’nin önde gelen cilt bakım markalarından bir tanesi olan Axis Y, içeriğindeki doğal bileşenlerle cilt problemlerinin üzerinden gelmeye yardımcı olan ürünler sunmaktadır. Bilindiği gibi dünyada Kore kozmetik büyük bir yükselişte. Bunun sebebi ise Güney Kore’den çıkan güzellik rutinlerinin tüm dünyada popüler hale gelmiş olmasıdır. Axis Y, farklı cilt tipleri, farklı cilt sorunları için çözümler bulmayı hedefleyen bir markadır. Ürünlerini de bu doğrultuda geliştirmektedir. Axis Y markası kaliteli ve içeriği etkili ürünleri ile dünyanın diğer ülkeleri ile birlikte ülkemizde de tüketicilerin beğenisini kazanmıştır.

Her cilt tipi farklıdır ve ihtiyaçları da ona göre değişkenlik gösterir. Cildin ihtiyacını iyi belirlemek ve ona göre bakım uygulamak gerekir. Axis Y ürünleri farklı cilt tipleri için ayrı ayrı ürünler üretmekte ve üstesinden gelinemeyen cilt sorunlarını gidermeye yardımcı olmaktadır. Axis Y ürünleri içerisinde yeşil çay yaprağı, meyan kökü, kafur yaprağı gibi pek çok doğal içerik bulunmaktadır. Bu doğal içerikler cilt sağlığını doğal bir şekilde desteklemeye yardımcı olmaktadır. 

Markanın kuru ciltler için nemlendirmeye yardımcı cilt bakım ürünleri bulunduğu gibi akne ya da leke gibi sorunlara karşı da farklı içeriklere sahip ürünleri bulunmaktadır. Özellikle mevsim geçişlerinde cilt bu durumdan oldukça etkilenebilir. Kuruyan, nemini kaybeden cilde doğal özlerle nem takviyesi, desteği sağlamak bu durumda önemlidir. Axis Y cilt bakım ürünleri kuruyan cildin ihtiyacını karşılamak üzere nemlendirici etkili ürünler sunmaktadır. 

AXIS-Y nemlendirici

Markanın öne çıkan ürünlerinden bir tanesi olan AXIS-Y AquaBoostingEssence Tonik cildin 10 kat derinine ulaşarak nemi cilde hapsetme özelliğine sahiptir. Bu anlamda ciltteki kuruluğu engellemeye ve cilde gün boyu tazelik sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca doğal bileşenleri cildin yapılanma sürecine destek verir. Susuz kalmış cilde nem desteği sağlayarak cildin daha canlı, taze ve ışıltılı görünmesine katkıda bulunur. 
Markanın cilt toniği ayrıca cilt üzerindeki leke ve ton dengesizliğini gidermeye de yardımcı olmaktadır. Pek çok nedenden ötürü ciltte ton dengesizliği ortaya çıkabilmektedir. Özellikle güneş lekeleri ile ortaya çıkan ton dengesizliğini gidermek, eşit ve canlı bir görünüm sağlamak için Axis Y toniği düzenli olarak kullanabilirsiniz. 

Axis-Y Spot TheDifferenceBlemishTreatment ise özellikle akneli ya da akneye eğilimli ciltlere bakım yapmaya yardımcı olmaktadır. Meyan kökü, çay ağacı özü gibi cilt için faydalı birbirinden önemli özler içermektedir. Akneye eğilimli hassas ciltler üzerinde kullanılabilecek bu ürün akne görünümünü azaltmaya yardımcı olduğu gibi yeni akne oluşumlarının önüne geçmeye de katkı sağlar. 

Axis-Y Advanced Aqua Boosting Ampoule

İçeriğinde hyaluronikasit ve 6 birinci sınıf doğal bileşen bulunan bu ampul kuru ciltler dahil tüm ciltler üzerinde etkisini göstermektedir. Kuruyan cildi nemlendirmeye, canlandırmaya ve ışıltılı, aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca cilt hasarını da önlemeye yardımcı olan ampul cildi yatıştırmaya, sağlıklı bir görünüm sağlamaya da katkı verir. Düzenli kullanımda pürüzsüz, canlı, aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. 

Cilt bakım ürünlerinden bir diğeri olan Axis-Y Heartleaf My TypeCalming Krem kuru ve nemsiz kalmış ciltlere nem desteği sağlarken cilt tonundaki dengesizlikleri gidermeye, daha eşit bir görünüm sağlamaya da yardımcı olur. İçeriğindeki doğal özler sayesinde yeni hücre oluşumunu destekler ve ciltteki kırışık görünümü azaltmaya yardımcı olur. Cilde daha genç, pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm kazandırtmaya katkı veren bu krem hafif kremsi dokuya sahiptir. Cilt üzerinde herhangi bir ağırlık yapmaz, yağlı his bırakmaz. Böylelikle konforlu bir kullanım sağlar.

Axis Y cilt bakım ürünlerini Kozmela’da yakından inceleyebilir ve cilt ihtiyacınıza en uygun ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun