Kozmela.com

BAK

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

BAK Peeling

Kaliteli ve iyi bir hizmet anlayışı ile yola çıkan Bak, 1987’den bu yana üretimlerine aralıksız devam etmektedir. Çalışmalarında doğaya ve insana saygıyı esas alan firma doğal olanı sunmayı amaç edinmiştir. Kozmetik ve cilt bakım ürünlerinde 33 seneyi aşkın bir süredir kaliteden ödün vermeden hizmetlerine devam eden firma insanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak ürünler sunmaktadır. Bak Kozmetik doğal ve kaliteli ürünler üreterek hizmet etmeye aralıksız devam etmektedir.

Bak El ve Vücut Peelingi

İnsan cildi dış faktörlerden hızlı bir şekilde etkilenebiliyor. Dış etkenlerden dolayı insan cildinin bariyeri zayıflayabiliyor. Bunun sonucunda ise cilt yıpranabiliyor, sıkılık kaybı yaşanabiliyor ve erken yaşlanma belirtileri ortaya çıkabiliyor. Bu sebeple cilt için gerekli bakımın yapılması büyük önem taşımaktadır. Peeling ise cilt bakımında son dönem en popüler uygulamadır.

Bak Vücut Peelingi içeriğinde mikro tanecikler bulundurur ve bu tanecikler sayesinde cildi temizlemeye ve dış faktörlere karşı güçlendirmeye yardımcı olmaktadır. Genellikle yüz bölgesi için sıklıkla tercih edilen peeling genel vücut bakımı ve eller için de tercih edilebilmekte ve uygulanabilmektedir. Genel olarak peeling cilt kir, toz, güneşin yaydığı UV ışınlarının zararlı etkilerini azaltma ya da yok etmeye yardımcı olarak kullanılmaktadır.

Vücut ve el peeling uygulamasındakii temel prensip çeşitli nedenlerle yıpranan alanlarda bulunan ölü deriyi ciltten uzaklaştırmak ve cilde pürüzsüz, sağlıklı bir görünüm kazandırmaktır. Peeling uygulaması ile hem vücut bölgesinde hem de ellerde genç ve canlı bir cildin ortaya çıkarılması, cildin nefes alması mümkün olabilmektedir. Vücut peelingi uygulamasında önemli nokta cilt tipi ve sorununa yönelik uygun peeling ürününü seçilmesidir.

Derin, orta derinlikte ya da yüzeysel gibi pek çok kademeden oluşan bu işlemlerden hangisinin cilde uygun olduğunu bilmek önemlidir. Bak el ve yüz peeling çeşitleri ihtiyaca yönelik doğru içeriklerle bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca pek çok peeling uygulamasının mevsime göre bile değişeceği unutulmamalıdır.

Bak Peeling Nerede Satılır?

Bak el ve vücut peeling çeşitleri içeriğindeki doğal bileşenlerle ciltteki kuruluğu giderme için nemlendirmeye, ölü deriyi atmaya yardımcı olur. Pürüzsüz canlı bir doku tabakası oluşturmaya destek olur. Uygulama sonrasında ciltteki tazelenme gözle görülebilmektedir. Bebeksi, yumuşak bir yapı ortaya çıkabilmektedir. Bak ürünleri yağsız dokusu ile yağlanma hissi de bırakmamaktadır. Tanecikli ve pütürlü yapısı cildin her alanına eşit bir şekilde dağılmakta ve her alanda etkisini hızla göstermektedir.

Bak peeling ürünlerinde 5 farklı aroma seçeneği vardır. Mandalina, kakao, lavanta, limon ve çilek çeşitleri ile farklı seçenekler sunulmaktadır. Bunlardan arzu edilen seçilip kullanılabilir. Kullanımı ise oldukça pratik ve kolaydır. Kullanmadan önce karıştırmak ve sonrasında yeterli miktarda ürün avuca alındıktan sonra cilt üzerinde arzu edilen bölgeye dairesel hareketlerle uygulanmaktadır. Sadece 5-6 dakikalık bir bekleme süresi sonrasında ılık su ile durulayarak işlemi bitirmek mümkündür.

Peeling uygulamalarında etkili içeriği ve pratik kullanımı ile öne çıkan Bak ürün çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğinizi anında sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun