BANAT

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Banat

Lütfü Banat tarafından 1947 yılında kurulan marka, ülkemizin ilk diş fırçası üreticisidir.  Ağız bakım ürünlerinin yanı sıra, kişisel bakım ürünlerinde yelpazesi oldukça geniştir.

Sağlıklı ve ışıldayan gülümsemenin öncelikli adımı her zaman beyaz dişlere sahip olmaktır. Diş eti problemleri,tüketilen yiyecekler, sigara ve alkol kullanımı dişlerin sararmasında büyük rol oynar ve sararan dişler zamanla özgüven kaybına neden olur.

Özgüveni yüksek, mutlu ve sağlıklı gülüşlere sahip olmanın en  önemli adımı ise ağız hijyeninden geçer. Bu sebeple kullanılan diş fırçası ve diş macunu oldukça önem taşır.  Hassas dişler için özel olarak geliştirilmiş Banat Pharma Sensitive Diş Fırçası, yumuşak kıl yapısı sayesinde diş yüzeyine zarar vermeden dişleri nazikçe temizler ve doğal bir beyazlık kazandırmaya yardımcı olur. Arka dişlere kolayca ulaşarak ağızda etkin bir temizlik sağlar.  Bunun yanı sıra Banat markasına ait çocuklar için özel olarak geliştirilen diş fırçası ve diş macunu çeşitleri bulunmaktadır.

Tüm aile bireylerinin güvenle kullanabileceği Banat diş fırçası, diş macunu, ağız bakım seti ve daha fazlasına Kozmela ayrıcalıklarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Banat
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun