Kozmela.com

BANAT

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Banat

Ağız sağlığına önem verenlerin çok yakından bildiği bir marka olan Banat geniş ürün yelpazesi ile bu alandaki beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır. Banat diş fırçası çeşitleri özgün tasarımları, kolay kullanımları ve uygun fiyatları ile insanların tercihi olmaktadır. Markanın hijyenik bir ağız bakımı sunan diş fırçası çeşitleri hem günlük kullanıma uygun hem de seyahat boy katlanabilir özellikli çeşitleri ile ön plana çıkmaktadır.

Banat Firması Kime Ait?

Lütfü Banat tarafından 1947 yılında kurulmuş olan Banat, geçmişten günümüze ağız, kişisel ve ev bakımı için ürettiği kaliteli ürünleri bilinmektedir. Dünya standartlarında bir kuruluş yaratma adına büyük bir özveri ile çalışmalarına ara vermeden devam eden firma bu süreçte insana saygı ve topluma katkı anlayışını ön planda tutmuştur. Kendi alanında hem Türkiye hem de dünya pazarındaki gelişmeleri yakın bir şekilde takip eden ve teknolojik gelişmeleri kendisine anında entegre eden firma yenilikçi ve beklentileri karşılayabilecek kapasitedeki üretimleri ile insanlara en iyiyi sağlamayı hedeflemektedir.

Banat Diş Fırçası

Banat markası her kullanıcının ağız yapısına ve diş hassasiyetine uygun diş fırçaları üretmektedir. Daima diş sağlığını gözeten ve kullanıcılarının maksimumda fayda sağlamasını hedefleyen marka birçok çeşit ve model ile insanlara bu konuda yardımcı olmaktadır. Seçenekler içerisinde sert, orta ve yumuşak kıl yapılı diş fırçaları bulunmaktadır. Hassas diş ve diş etleri için geliştirilmiş olan yumuşak kıllara sahip diş fırçaları yumuşak darbelerle diş eti ve minesine zarar vermeden dişleri fırçalama imkânı sunar. Sert kıllara sahip diş fırça çeşitleri ise özellikle dişlerde oluşan tartarı söküp atmak için tercih edilebilir.

İnce yumuşak kılları ve aktif karbon özelliği bulunan diş fırçası çeşitleri ağızdaki etkin bakterilerin önlenmesine yardımcıdır. Dil üstü ve yanak içi temizliğini de yine diş fırçasının özel kısmı ile yapmak mümkündür. Banat diş fırçaları kullanıcıların ağız yapısına ve anatomisine uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Dişlerin her yerine eşit bir şekilde temas edecek şekilde üretilmektedir. Dalgalı fırça kesimine sahip modelleri dişler arası geçişlerde kolaylık sağlayarak her bir dişe rahat ulaşıma olanak tanır.

Elbette sadece yetişkinler değil, küçükler için de Banat’ın diş fırça çeşitleri bulunuyor. Banat Acrobat Junior çocuklar için özel olarak tasarlanmış diş fırçasıdır. Set şeklinde sunulan bu model içerisinde diş macunu, fırçası ve kabı bulunmaktadır. Küçük çocukların ağız anatomisine uygun şekilde tasarlanmış olan fırça çocukların keyifle dişlerini fırçalamalarına olanak sağlıyor. Set içerisinde bulunan kum saati ise çocukların kaç dakika dişlerini fırçalamaları gerektiği konusunda adeta rehber oluyor.

Banat Diş Fırçası Çeşitleri

Banat’ın çok farklı diş fırça modelleri olduğundan hangi fırçanın tercih edileceği kişinin ağız yapısı ve kullanım şekline göre değişiklik gösterebilir. Markanın yumuşak kıllı diş fırçalarında özellikle hassas diş etine sahip kişilerce tercih edilebilir. Çünkü yumuşak kıllı diş fırçaları hassas dişlerde oluşabilecek diş eti kanamalarının önüne geçmek adına oldukça idealdir. Bunun yanı sıra orta sertlikte kıllara sahip olan diş fırçaları nispeten daha dirençli dişlere sahip olanların tercih edebileceği fırçalardandır. Burada esas nokta diş eti ve diş hassasiyetidir. Banat bu konuda kullanıcı memnuniyetini hedeflemekte ve ürün çeşitliliği sayesinde her ağız anatomisine ve ağız hassasiyetine uygun fırça sunmaktadır.

Hem kaliteli hem geniş ürün seçenekleri hem de uygun fiyatlı oluşu ile Banat geçmişten günümüze insanların favori markalarından bir tanesi olmaya devam ediyor. Banat diş fırçası modellerini sitemizden inceleyebilir ve size en uygun fırçayı tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Banat
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun