Kozmela.com

BEAVER

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Beaver

Saç bakım alanında dünya üzerinde pek çok ülkeye sağladığı yenilikçi ürünler ile adından söz ettiren Beaver Professional Türkiye’deki kadınların da saç konusunda sıklıkla tercih ettiği markalardan bir tanesi haline gelmiş durumdadır. Kişisel bakım denildiği zaman ilk akla gelen uygulamalardan bir tanesi saç bakımı olduğundan kalitesi ile adından söz ettiren Beaver saç bakım ürünleri kişinin günlük önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Beaver her geçen gün koleksiyonuna bir yenisini eklediği ürünler ile sektörde hızla ilerlemektedir.

Beaver saç bakım serisi içerisinde şampuan, serum, saç bakım kremi, saç bakım maskesi gibi ürünler bulunuyor. Bu ürünlerin hepsi hedefe yönelik bakım sağlama adına doğal içerikleri ile kadınların tercihi oluyor. Her saç tipine ve her saç sorununa uygun ürünleri bulunan markanın bu anlamda ürünleri etkili sonuç vermektedir. Yağlı, kuru, yıpranmış saçlar için özel formüle edilmiş olan saç bakım ürünleri bulunuyor. Her birinde farklı vitamin ve bitki özleri bulunuyor. Ayrıca güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma da sağlıyor.

Markanın saç bakım kremi çeşitleri saçların kökten uca kadar nem almasına yardımcı oluyor. Düzenli uygulama ile parlak, canlı ve sağlıklı bir görünüm ortaya çıkarmaya destek oluyor. Saç kremi A, D, K, E, F gibi saçı son derece iyi bir şekilde destekleyen vitaminleri içeriyor. Argan içerikli saç bakım serumu ise ısıl işlem nedeni ile yıpranan saçları korumaya yardımcı olurken çinko ve E vitamini ile saçların canlanmasına katkıda bulunur. Uzun ve kalıcı renk koruması sağlayan serum ayrıca çevresel faktörlere karşı da saçı en iyi şekilde korumaya yardımcıdır.

Beaver Şampuan

Markanın bitkisel içerikli şampuan çeşitleri ise yine hedefe yönelik saç bakımında idealdir. Eğer fazla yağlı bir saç söz konusu ise fazla yağdan arındırmaya ve doğal, canlı bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Hacmini kaybetmiş sönük saçların daha hacimli bir hale dönüşmesine katkı sağlar. Şampuan A, B ve E vitaminleri açısından zengindir. Güneş koruyucu formülü ile saçlarda gün boyu ışıltılı bir görünüm ortaya çıkarır. Kuru ve elektriklenen saçlar için özel olarak geliştirilen şampuanları ise saçın kontrol altına alınmasına ve daha düzgün bir görünüm ortaya çıkmasına yardımcı olur. İçeriğindeki değerli özler saçı çevresel faktörlere karşı en iyi şekilde korumaya katkı sağlar.

Beaver saç bakım ürünlerinin tamamını Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun