Filtrele

Bella B

Organik ve doğal içeriklere sahip dermatologların tavsiye ettiği Bella B markasını keşfetmek için hemen kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Bella B, doğal ve organik içerikleri ile hem anne adaylarına hem de annelerin bebek ve çocuklarına hitap etmektedir. Bunun yanı sıra marka; krem, göz çevresi bakımı, temizleme jeli gibi ürün yelpazesini tüketicilerin beğenisine sunmuştur.

Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan Bella B çatlak kremi, hamilelik döneminde veya daha sonradan oluşan cilt problemlerini en aza indirgemeye yardımcı olur. Organik içeriği sayesinde vücudun doğal yapısını koruyarak pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Bebek ve çocuklarda çok sık gözlemlenen burun tıkanıklığı rahat ve derin uykuya dalmasına engelledir. Bella B Little Bee Rub rahatlatıcı masaj kremi, bebek ve çocuklar için özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğindeki Okaliptüs ve Lavanta yağı ile burun tıkanıklığı problemlerini rahatlatmayı destekler. Bebeğinizi uykuya yatırmadan önce göğüs ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulanmalıdır.

Paraben, yapay koruyucular ve zararlı kimyasallar içermeyen Bella B ürünlerine Kozmela’dan avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Bella B