Beology Schwarzkopf

Schwarzkopf’un eşsiz tecrübesiyle ortaya çıkmış yeni saç bakım markası olan Beology ile saçlarınızda antioksidan ve okyanus özleri ile eşsiz bakımı hissedeceksiniz. 3 farklı seri olarak hazırlanan ürünler, saçlarınızda nemlendirme, onarma ve pürüzsüzleştirici bakım sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.
Aynı zamanda her seri 4 adımda saç bakımınızı tamamlayacak şekilde geliştirilmiştir. Saç bakımınızın ilk adımı arındırıcı bakım, ikinci adımı kusursuzlaştırıcı bakım, üçüncü adım yoğun bakım ve son adım ise ileri bakım olarak adlandırılmıştır. Şampuanla başlayan bakımınız, serum ile sonlanmaktadır. Saçlarınızın ihtiyacı olan ürün serisini seçerek ihtiyacınız olan tüm saç bakım ürünlerini tek bir seride bulabilirsiniz. Zengin içerikler ile hazırlanan ürünlerin içeriği antioksidan ve okyanus özleri ile geliştirilmektedir.
Beology Serum
Ürün çeşitleri arasından en çok tercih edilen Beology ürünü serumlardır. Saçlarınıza ipeksi yumuşaklık kazandıran serumlar ile ipeksi yumuşaklık, nemlendirme ve pürüzsüzlük elde edebilirsiniz. Beology kullanan tüketicilerden gelen geri bilgilendirmelerde ürünün eşsiz bir keyif ve pürüzsüz bakım deneyimi sunduğu paylaşılmaktadır.
Kozmela.com üzerinden uygun fiyat ve aynı gün kargo hizmeti ile ihtiyacınız olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.
 

Beology
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun