Kozmela.com

BİALABOR

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bialabor Balık Yağı

2005 yılının Ocak ayında kurulan Palmiye İlaç, gıda takviyesi ve ilaç sektöründe faaliyet göstermektedir. Hedef olarak ülkeyi kaliteli ve nitelikli ürünlerle buluşturmayı hedeflemektedir. Dinamik yapısı ve güçlü vizyonu ile sektörde fark yaratmayı amaçlayan firma zamanla Amerika ve Avrupa’nın önde gelen firmaları ile distribütörlük anlaşması imzalamıştır.

Firma ilk olarak Amerika’nın önde gelen besin takviye firmalarından Carlson Labs ile anlaşma sağlamıştır. Carlson Labs şu anda hala Amerika’da Omega-3 denildiğinde en güvenilir ve kaliteli firması olarak bilinmektedir. Distribütörlüğünü yaptığı Sunlife firması ise dünyanın önde gelen efervesan tablet üreticilerinden bir tanesidir. Ayrıca Sunlife markası dünya genelinde güven ve kalitesi ile bilinmektedir.

50 ülkede temsilcilik ve distribütörlükleri ile faaliyet gösteren firma, 8 senelik başarılı bir çizgiden sonra 2013 senesinde Almanya’nın en prestijli ilaç dışı gruplarından biri olan DMK Group’un Sanotact firmasıyla hisse ortaklığı anlaşması yapmıştır.

Şirket sektöre sunduğu kaliteli ürünler, temsil ettiği markalar ile yoluna hız kesmeden devam etmektedir.

Bialabor Balomega Nedir?

İnsan bünyesi özellikle kış aylarında hastalıklara açık olabiliyor. Bağışıklık sisteminin zayıflaması ile birlikte solunum yolu hastalıkları, grip, nezle gibi rahatsızlar ortaya çıkabiliyor. Bu gibi durumlarda normal beslenmenin yanı sıra takviye edici gıdalar kullanılabilir. Bu noktada doğal, bitkisel içeriklerle üretilmiş olan Bialabor vücudun ihtiyacı olan desteği vermeye katkı sağlayabilir.

Bialabor içeriğindeki limon aroması sebebiyle iyi bir C vitamini desteği sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca Omega-3, 10 vitamin, bal içeriği ile güçlendirilmiştir. Solunum yollarının nemlenmesine katkıda bulunarak kış hastalıkları dediğimiz hastalıkların bu bölgeye zarar vermemesi adına destek olur.

Balomega Rafadan Tayfa

Bialabor Balomega Rafadan Tayfa özellikle çocukların dikkatini çekebilen tasarımı ile onları cezbediyor ve bu vitamin desteğini almaları için teşvik ediyor. İçeriğindeki DHA normal beyin fonksiyonlarını ve görme yetisinin korunmasına katkı sağlar. Omega-3 çocukların beyin sağlığının gelişimi açısından önemlidir. Büyüme ve gelişme çağında yeterli derecede alınamayan Omega-3 çocuklarda ayrıca bağışıklık sisteminin zayıflamasına da neden olabilmektedir.

Çocukların gelişim dönemlerinde pek çok farkı vitamin alınması gerekir. Özellikle kış hastalıkları A, B, C, D vitamin kompleksleri çocukların kış hastalıklarından korunmasına katkıda bulunur. İçeriğindeki bal ise günlük beslenmede temel karbonhidrat ihtiyacını karşılıyor. Bal ayrıca çocukların günlük enerjilerini sağlamaya adına da iyi bir destek verir.

Çocuklara gerekli besin desteğini sağlama amacıyla doğal içeriklerle geliştirilmiş olan Bialabor Balomega takviye gıdayı Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun