Kozmela.com

BİOFOOD

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bio Food Ürün Çeşitleri

1997 senesinde tıbbi ve aromatik bitki uzman Ayhan Ercan tarafından İstanbul’da kurulan Ecem Group bünyesinde pek çok farklı yapıyı barındırmaktadır. Bunlar arasında Efe Doğal Ürünler San. Ve Tic. Ltd. Şti, Ecem Naturel Kozmetik Kişisel Bakım ve Sağlık Ürünleri ve Eren International Dış Tic. Ltd. Şti. yer almaktadır. Ecem Naturel Kozmetik Kişisel Bakım ve Sağlık Ürünleri’nin kuruluşundaki amaç kozmetik ve kişisel bakım sektöründe hem insan hem de çevreye değer veren, yenilikçi, kaliteli ve tüketicinin ihtiyaçlarını odak noktası alan bir anlayış sergilemek ve bu doğrultuda ürünler sunmaktır.

Hijyenik ve teknolojinin imkânlarından sonuna kadar yararlanan tesislerinde uzman kadrosu ile lgili mevzuatlar çerçevesinde GMP ve ISO9001: 2015 standartlarına göre üretim sağlamaktadır. Firmanın perakende satışına yönelik faaliyetlerinin merkezinde Efe Doğal Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti. bulunmaktadır. Bununla beraber grup bünyesinde üretilen aktariye, gıda, organik ve yöresel ürünler ülkemizdeki baharatçı, aktar dükkânları, organik marketlere, kişisel bakım ürünleri sunan noktalara satışını gerçekleştirmektedir.

Kendi içerisinde pek çok üst seviye kalitede markanın distribütörlüğü bulunmaktadır. Eren International Dış Tic. Ltd. Şti. ise 2009 senesinde Ecem Group bünyesine dahil olmuştur. Bu firma da grubun organik kozmetik ürün, organik gıda ithalatını Biostore mağazalarında satışsa sunmakta ve grup bünyesindeki ürünlerin üretimini yapmaktadır. Tüm bunlarla beraber grup içerisinde farklı uluslararası markanın da distribütörlüğü gruba aittir. 

Bio Food Gıda

Ürün çeşitleri içerisinde doğal ve organik temelli takviyeler ve gıda ürünleri bulunmaktadır. Doğal içerikli ekstraktlar, bitki suları, fermante sular ile süper gıda olarak adlandırılan detoks ürünler yer almaktadır. Doğal tatlandırıcılar, içecekler, kuru gıdalar, salça, sos ve sirkeler, glütensiz ürünler, toz ürünler, kahvaltılık, kuruyemiş ve meyve kuruları, maya, baharat ve tuzlar, sağlıklı atıştırmalıklar yine Bio Food kalitesi ile sunulmaktadır.

Doğal takviye çeşitleri içerisinde pekmez, macun, arı ürünleri, özel marmelat, birbirinden faydalı doğal püre ve aromatik yağlar yer almaktadır. Kozmetik alanında ise masaj yağları, vücut bakım yağları, sabun, duş jelleri, bebek ürünleri, saç bakım yağları, şampuan, saç bakım serumları yine ürün çeşitleri içerisinde yerini almaktadır. Bio Food doğal ve organik ürünlerin niteliği ve miktarına göre fiyatları da değişebilmektedir. Ancak doğal içerikli bu ürünler geniş bir yelpazede sunulduğundan herkesin bütçesine uygun olabilecek seçenekler söz konusudur.

Bio Food ürünlerinin tamamına Kozmela üzerinden ulaşabilir ve dilediğiniz ürünü hızlı kargo avantajından faydalanarak anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun