Kozmela.com

BioRLX

Dünyaca ünlü cilt bakım ürünü markalarından bir tanesi olan Biorlx doğal aloe vera ve gliserin ile formüle ettiği ürünleri ile Türkiye pazarında da önemli bir yerde bulunuyor. Canlılığını ve nemini kaybetmiş ciltlere bakım sağlamaya yardımcı olan Biorlx ürünleri içeriğindeki doğal özler ile öne çıkmaktadır. Pek çok nedenden ötürü kuruyan, çatlayan ve canlılığını kaybeden cildin eski canlılığına, taze ve sağlıklı görünümüne kavuşmasına katkıda bulunur. İçeriğindeki doğal aloe vera ve gliserin cildin tüm gün nemli kalmasına yardımcı olur. Cildin rahatlamasına ve canlılığını kazanmasına katkıda bulunur.

Aloe vera özlü lip balm çeşitleri canlılığını yitirmiş kuruyan dudaklara etkili bir bakım sağlamaya yardımcı olur. Dudaklara uygulandıktan sonra ciltte yumuşama ve nemlendirmeye katkı sağlar. Dudaklarında kuruluk yaşayan ve bu durumdan şikâyetçi olan kişiler için idealdir. Ayrıca doğal içeriği güneşe karşı da korumaya katkı sağlar. Farklı renklerde lip balm çeşitleri olduğu gibi renksiz çeşitleri de bulunmaktadır. Dudağın doğal yapısı ile uyumlu lip balm çeşitleri dudakların etkili bir şekilde nemlenmesine katkı sağlar.

Formülünde güneş koruma faktörü de olan lip balm çeşitleri güneşe çıkmadan önce uygulandığında hem kuruyan dudakların canlılığını korumaya yardımcı olur hem de güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi korumaya katkı sağlar. Kolay uygulaması ve boyutları ile çantada, cepte rahatlıkla taşınabilir. Arzu edilen her yerde çıkarıp anında uygulamak mümkündür. Tek bir uygulama ile cildin ihtiyaç duyduğu nem adına katkı sağlanabilir.

Biorlx aloe vera jel ne işe yarar

BioRLX Aloe Vera 7 in 1 Etkili Instant Repair Jel içeriğinde bulunan 7 bitki özü sayesinde cildin hızlı bir şekilde onarılmasına katkıda bulunur. Ciltte hem sağlıklı hem de canlı bir görünüme kavuşmaya yardımcı olur. Özellikle kuru ve yıpranmış ciltler üzerinde yoğun bir nemlendirme etkisi gösterir. Kurumaya ve çatlamaya meyilli ciltler için özel olarak geliştirilmiş formüle sahiptir. Jel yapısı kolay bir şekilde uygulanır. Cilt tarafından kolay bir şekilde emilir ve cildin hızla nemlenmesine katkıda bulunur.

Biorlx ürünlerinin tamamını Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun