Kozmela.com

BİOSTERON

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Biosteron

2003 senesinde kurulan Inter Pharm tüketicilerin yaşam kalitesini iyileştirmek ve hayat standartlarını yukarılara taşımak amacıyla takviye gıda çeşitleri sunmaktadır. FDA onaylı ürünleri ile kalitesini kanıtlamış olan firma insana saygı mottosunu benimsemiş ve ürünlerini kullanan insanların bu ürünlerden maksimumda fayda sağlamasını hedeflemiştir. Interpharm ilaç yola çıktığı ilk günden bu yana yenilikleri takip eden genç, vizyoner ve çağdaş bir ekiple üretimlerini gerçekleştirmektedir. Interpharm San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde çalışan ekip her biri kendi alanında uzman olan kişilerden oluşmaktadır. Her daim gelişime ve inovasyona önem vermiş olan firma ürünlerini insanlarla buluşturmaya aralıksız devam etmektedir.

Biosteron Ne İşe Yarar?

İnsanlar tükettikleri gıdalardan vücutları için gerekli pek çok vitamin, mineral ve farklı bileşen alırlar. Bunlar insanın sağlıklı bir hayat geçirmesi adına önemlidir. Ancak bazı durumlarda gıdalar yetersiz kalabilir. Özellikle birtakım rahatsızlıklar, yeme içmeye ve dolayısıyla bu bileşenleri almaya engel olabilir. Bu gibi durumlarda ise insanlar takviye gıda çeşitlerine başvurabilirler. Takviye gıdalar insan bünyesinde yetersiz olan bileşkeleri sağlamaya yardımcı ek ürünlerdir. İlaç olmayan ve normal gıda yerine geçmeyen bu ürünler sadece bir destektir.

Pek çok gıda takviyesinden söz etmek mümkündür. İhtiyaç dahilinde doktorun da tavsiyesi ile kullanılacak takviye gıdalar normal gıdaların yanında etkili bir destek olabilir. Biosteron takviye gıda ise DHEA hormonunun yetersiz kaldığı yerlerde bir destek sağlayabilir. DHEA dediğimiz hormonlar insan vücudunda en sık bulunan steroid hormon çeşididir. Normalde bu hormonlar avokado, zeytin, peynir, ton balığı, sarımsak, zeytinyağı, patlıcan gibi gıdalarla alınabilmektedir. Bu gıdalar DHEA hormonu sağlayan önemli besinlerdir.

Biosteron DHEA takviye gıda normal gıda alımının yanında takviye şeklinde kullanılmalıdır. Biosteron DHEA hormonlarının dengelenmesine katkı sağlayabilir. DHEA’nın açılımı Dehidroepiandrosteron’dur. Bu hormonlar adrenalin bezleri tarafından üretilmektedir. Ancak bazı durumlarda bu üretim yeterli gelmeyebilir. Bu gibi durumlarda hormonu dengelemek adına gıda takviyesi kullanılabilir. Biosteron’un kullanımında hem kadın hem de erkek için belirli ölçüler belirlenmiştir. Doktor tavsiyesi ve uygun miktarlarda kullanıldığında destek anlamında faydasını görmek mümkün olabilir.

Biosteron takviye gıdayı Kozmela’da yakından inceleyebilir ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun