Blendax Şampuan

Blendax, Henkel bünyesinde yer alan saç bakım markalarından bir tanesidir. Yılların tecrübesi ile formüle edilen bakım ürünleri kullanıcılar tarafından sevilen ve popüler olan bakım ürünleri arasındadır.

Kusursuz saçlar için formüle edilen Blendax ürünleri, güzelliğinizi tamamlayıcısı saçlarınız için özenle hazırlanmaktadır. Ürünlerin hoş kokusu ve güçlü etkileri ile günlük bakım rutininizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Blendax Şampuan Çeşitleri

Blendax ürün çeşitleri saç tipleri ve saç problemleri göz önüne alınarak formüle edilmektedir. Her saç tipinin farklı ihtiyaçları bulunmaktadır. Şampuan ve saç bakım ürünlerinizi seçerken öncelikle saç tipinizi doğru şekilde tanımanız gerekmektedir. Bitkilerin mucizesinden yararlanarak formüle edilen şampuan çeşitleri arasında, yağlı, kuru, normal ve kepekli saç tipleri için hazırlanmış ürünler bulunmaktadır.

Blendax şampuanları arasında erkekler için özel olarak hazırlanmış saç bakım ürünleri de bulunmaktadır. Mentol ve zeytinyağı ile erkeklere özel hazırlanan şampuanlar bulunmaktadır.

Şampuan kadar, bakımın tamamlayıcısı olan Blendax saç kremleri de oldukça önemlidir. Saç kremleri saçlarınızın yumuşamasına, kolay taranmasına, parlak ve canlı gözükmesine yardımcı olur. Bakımınızın tamamlayıcısı olarak bakım kremlerini tercih edebilirsiniz.

 

Blendax
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun