BONDE-3

BonDe-3 markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

BonDe-3

2006 senesinde kurulmuş olan Koç İlaç tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur. Şu anda sektörde Türkiye’nin en güçlü ve güvenilir firmalarından bir tanesidir. Kurucuları sağlık sektöründe deneyimli isimlerden oluşmaktadır. Bunun yanında uzman ve nitelikli kadrosu ile Koç İlaç sektörde kısa zamanda söz sahibi olmayı başarmıştır.

Şu anda yenilikçi ve vizyoner politikalarla bu başarısını sürdürmektedir. Koç İlaç, 5 yabancı ve 15’e yakın yerli firmaya üretim yapmaktadır. Irak, Kosova, Azerbaycan, Afganistan gibi ülkelerle ihracat yapmaktadır. Bu anlamda ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlamaktadır. Koç İlaç, “Önce İnsan” mottosu ile yola çıkmış olup bu ilkesinden taviz vermeden yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

BonDe-3 Sprey

İnsan vücudu günlük aktivitelerini yerine getirmek için enerjiye ihtiyaç duyar. Bu enerji ise besinler yoluyla vücuda alınan vitamin ve mineraller ile sağlanabilir. Temel gıda maddelerinde pek çok vitamin ve mineral rahat bir şekilde sağlanabilmektedir. Hem meyve hem de sebzelerde bulunan vitamin ve mineraller ağız yolu ile alınabilir. Her vitamin grubunun kendi içerisinde farklı bir işlevi vardır. Bu sebeple vücuda alınan her vitamin ve mineral önemlidir. Ancak bazı durumlarda vücudun ihtiyaç duyduğu bu vitaminler gıdalarda yeteri kadar sağlanamayabiliyor. Böyle durumlarda ise takviye gıda dediğimiz ürünler kullanılabiliyor. 

Vitaminler arasında önemli bir yeri bulunan K vitamini grubu insan sağlığı için faydalı pek çok önemli bileşeni içermektedir. K2 vitaminin en önemli özelliği vücuttaki kalsiyumu depolamasıdır. K2 vitamini kemiklerde kalsiyum birikmesine yardımcı olur. Yani güçlü bir iskelet sistemi için K2 vitamini olmazsa olmazdır. Kemik onarımı, kemik oluşumu gibi önemli görevleri bulunan bu vitamin özellikle yeni doğan bebekler için önemlidir. Sağlam bir iskelet yapısı için K2 vitamini içeren besinler önerilmektedir. Ispanak, brokoli, kuşkonmaz, bezelye, Meksika fasulyesi, ciğer, yumurta, domates gibi gıdalar K2 vitamini açısından zengindir.

Kemik oluşumunda önemli bir yeri bulunan bir diğer vitamin de D3 vitamindir. Ayrıca bağışıklık üzerinde de olumlu etkileri olduğu öne sürülmektedir. Kişinin psikolojik sağlığına da olumlu etkileri ortaya konan D3 vitamini yine birtakım gıdalar sayesinde rahatlıkla alınabilir. Bu vitaminin yoğun şekilde bulunduğu gıdalar arasında havuç, brokoli, mercimek, badem, muz gibi meyve ve sebzeler bulunuyor.

Takviye gıdalar vücut için önemli olan vitamin ve mineraller sağlanamadığında iyi bir destek olabilir. Bu sebeple normal gıdalarla yeterli vitamin sağlanamıyorsa doktor tavsiyesi ile takviye gıdalar kullanılabilir. Ancak takviye gıda ne bir ilaçtır ne de normal beslenmenin yerine geçer. Takviye gıdaları normal beslenmeye bir destek olarak düşünmek gerekir. BonDe-3 takviye gıda çeşitlerini ise Kozmela üzerinde inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun