Kozmela.com

Cake Beauty Ürünleri

Cake Beauty; yaklaşık 15 yıl önce Kanadalı Heather Reier’in kendi mutfağında doğanın ilham verici malzemelerini tutku ile harmanlayarak yarattığı bir markadır. Yıllar içerisinde kendini kanıtlayan marka; doğal ve lüks el yapımı banyo & vücut ürünlerinden, saç bakımına doğru genişleyen ürün portföyü ile güzellik rutinlerinde çok amaçlı ve yüksek performanslı ürünleri tercih eden kadınların tutkusu haline gelmiştir.
Saf ve doğal içeriklerden oluşan ikonik formüllü ürünleri, yenilikçi bakış açısı ve insan sağlığını ön planda tutan yaklaşımı Cake Beauty’i başarılı ve kült bir marka haline getirmiştir. Doğadan ilham alan ve tüketicilerine ‘doğal lüks güzellik’ deneyimini sunmayı hedefleyen Cake Beauty, ödüllü ürünleri ile her geçen gün sadık tüketici portföyünü genişletmekte, Kanada’dan sonra uluslararası pazarda da başarılarını göstermeye devam etmektedir.
 
Cake Beauty ürünleri hazırlanırken 5 ana prensip göz önüne alınmaktadır;
1. Vegan
2. Paraben, Ftalat, Sülfat ve Talk içermez. 
3. Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez.
4. Kanada'da Üretilmiştir.
5. Kaliteden Ödün Verilmez. Sevgiyle Üretilir.
 
Cake Beauty Şampuanları
 
Vegan marka en çok saç bakım ürünleri ile öne çıkmaktadır. Cake Beauty kıvırcık saçlar için özel olarak hazırlanmış saç bakım ürünleri en trend ve çok satan bakım ürünlerindendir.
 
Saç bakım ürünlerinin dışında el, ayak ve vücut bakımınız için özenle hazırlanan krem ve losyon çeşitleri de eşsiz kokuları ile kendinizi ve cildinizi şımartmanıza yardımcı olur. Cake Beauty ürünlerini Kozmela'da inceleyerek, saçlarınızın veya cildinizin ihtiyacı olan bakım ürünlerine kolayca ulaşabilir, aynı gün kargo fırsatından yararlanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 

Cake Beauty
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun