Kozmela.com

CERAVE NEMLENDİRİCİ

Cerave Nemlendirici listesinde 15 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Cerave Nemlendirici Krem

Sağlıklı bir cilt görünümü için cilt tipi ne olursa olsun belirli bir nem dengesinin sağlanması gerekir. Gerekli bakım sağlanmayan ciltler çok çabuk kurumaya başlar. Beraberinde ise farklı cilt sorunları ortaya çıkmaya başlar. İster yağlı olsun ister kuru cilt tipi fark etmeksizin gerekli nem sağlandığında yağlı ciltlerde daha mat, kuru ciltlerde daha dengeli bir görünüm ortaya çıkmaktadır. CeraVe’in birbirinden kullanışlı nemlendirici ürünleri bu anlamda cildin hemen her bölgesinde gerekli bakımı sağlamaya yardımcı olmaktadır.

CeraVe markasının birbirinden farklı nemlendirici ürünleri bulunuyor. Nemlendirici krem, nemlendirici losyon, nemlendirici yüz kremi, nemlendirici ayak kremi gibi çeşitlerden ihtiyaca yönelik kullanıldığı takdirde ciltteki nem dengesi sağlanmış olmakla beraber daha canlı daha aydınlık ve genç bir cilt görünümüne sahip olmak mümkün olabilmektedir.

Cerave Nemlendirici Losyon

Kuru ve çok kuru ciltler için geliştirilmiş olan losyon hafif bir formüle sahiptir. Cildi nemlendirmeye yardımcı 3 temel bileşeni içermektedir. Seramid ve hyalüronik asit cildin günlük nem ihtiyacını karşılamaya yardımcı olurken gün boyu bu nemi tutmaya da yardımcı olmaktadır.

Kontrollü Salınım Teknolojisi ile geliştirilmiş olan losyon içeriğindeki aktif bileşenlerin uzun süre ciltte kalmasına katkı sağlar. Bu sayede nem cilde hapsedilmiş olur ve etkisi gün boyunca sürdürülür. Nemlendirici losyon hem yüz hem de vücut kullanımına uygun olmakla beraber arzu edilen sıklıkta kullanılabilmektedir. Sadece yetişkinler değil çocuklar da bu losyonu kullanabilmektedir.

CeraVe Moisturising Cream

Seramid ve hyaluronik asit ile formüle edilmiş olan CeraVe nemlendirici krem cildin koruyucu bariyerini güçlendirmeye yardımcıdır. Ciltte hem pürüzsüz hem de canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı olan nemlendirici krem anında emilen bir hafif bir yapıya sahiptir. Kuru ve çok kuru ciltlerde etkili bir nemlendirmeye yardımcı olur.

Hafif dokusu ile ciltte kadifemsi bir his bırakır. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan nemlendirici krem uygulama sonrası ciltte yağlı bir his bırakmamaktadır. Hem yüzde hem de vücudun geri kalan bölgelerinde yumuşaklık ve tazelik kazandırmaya yardımcıdır. Kokusuz formülü en nazik ciltlerin dahi kullanımına uygundur.

CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi

Normal ve kurumaya eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan CeraVe nemlendirici yüz kremi, yüzle beraber boyun bölgesinde de kullanılabilmekte, bölgeyi nemlendirerek rahatlatmaya, canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı olmaktadır. Cilt için gerekli olan 3 temel asit olan hyalüronik asit, niasinamid ve seramid içermektedir. Yüz ve boyun bölgesinin daha nemli, canlı ve aydınlık görünmesine yardımcı olmaktadır. İhtiyaca göre arzu edilen sıklıkta ya da uzman bir doktorun tavsiyesi ile belirlenecek sıklıkta kullanılabilmektedir.

CeraVe Yüz Kremi GKF25 ise güneş koruması içermekte ve cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya destek sağlamaktadır. Normal ve kuruya dönük ciltler güneş ışınlarından çok daha çabuk etkilenir. Güneş koruması içeren formülü ile cilt gün boyunca koruma altına alınabilir. Vitamin B3 ve hyalüronik asit gün boyu cildi nemlendirmeye ve nemli tutmaya yardımcı olur. Cilt bariyerini destekleyerek güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumaya katkı sağlar.

CeraVe Yenileyen Ayak Kremi

Seri içerisinde yer alan ve kuru, sert ayak tabanlarını nemlendirerek yumuşatmaya yardımcı olan CeraVe ayak kremi seramidler, salisilik asit ve amonyum laktat gibi cildi destekleyici pek çok içeriğe sahiptir. Cilt üzerindeki ölü deriyi temizlemeye yardımcı olur ve yatışmasına, rahatlamasına katkı sağlar. Cildi nemlendirirken koruyucu bariyerini de destekler. Bu sayede ayaklarda yumuşak, canlı ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Peeling etkisi ile sert cildi yumuşatmaya, görünümününü düzeltmeye katkı sağlar. Serinin diğer ürünlerinde olduğu gibi CeraVe ayak kremi de parfüm içermeyen bir formül ile üretilmiştir.

CeraVe nemlendirici çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü uygun ödeme koşulları ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun