Kozmela.com

Cerave Köpüren Temizleyici Çeşitleri

İnsanların her ne kadar cilt tipleri birbirinden farklı olsa da esas olan şey her cildin bakıma ihtiyaç duyduğudur. Özellikle belirli zamanlarda cilt bariyeri oldukça zayıflayabiliyor ve ciltte kurulukla beraber farklı problemler ortaya çıkabiliyor. Cilt bakımına yönelik pek çok ürün bulunuyor. Ancak bunlar arasında doğru tercihi yapmakta son derece önemli bir durum oluyor. Cerave markasının hem temizleyici hem de nemlendirici olmak üzere iki kategoride serisi bulunuyor. Bu ürünler özel formülleri sayesinde cildi nemlendirmeye ve ciltte canlı, taze bir görünüm sağlamaya yardımcı olmaktadırlar.

Cerave Köpüren Temizleyici

Cerave’in köpüren temizleyicileri cilt için oldukça önemli 3 temel bileşeni içermektedir. Bunlar niasinamid, hyalüronik asit ve seramiddir. Bu temel bileşenler cildin koruyucu bariyerine herhangi bir zarar vermeden temizlenmesine yardımcı olur. Ciltteki fazla yağı temizlemeye ve aydınlık, taze bir görünüm elde etmeye yardımcı olurlar. Köpüren özellikli olduğundan ciltte nazik bir temizlik sağlamaya yardımcı olur.

CeraVe Foaming Cleanser

Kullanıcılar arasında oldukça beğeni ile kullanılan CeraVe Foaming Cleanser Köpüren temizleyici ciltteki fazla yağı temizlemekle beraber kir, makyaj kalıntılarını da söküp atmaya yardımcıdır. Köpüren jel yapıda olduğundan kolay bir uygulama sağlamaktadır. Cildin nem dengesini korumaya destek olan bileşenler içermektedir.

Bu köpüren jel formlu temizleyici hem normal hem de yağlı ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Yağlı ciltlerde cildin yağ dengesini ayarlamaya ve daha mat, taze bir görünüm sağlamaya yardımcı olmaktadır. Yağlı görünümü en aza indirerek ciltteki parlamanın önüne geçmeye, daha eşit ve dengeli bir görünüm elde etmeye katkı sağlamaktadır.

CeraVe Nemlendiren Temizleyici

Cerave nemlendirici ürünler ise normal ve kuru cilt tiplerini nemlendirmeye, canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı olurlar. Cerave nemlendiriciler cilt bariyerine zarar vermeden cildi etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı olurlar.

Hyalüronik asit sayesinde cildi nemlendirirken aynı zamanda fazla yağı da temizlemeye yardımcı olur. Kullanıma ilk başlandığı andan itibaren ciltteki nem seviyesini artırmaya katkı sağlar. Parfüm içermeyen özel bir formüle sahiptir. En nazik, hassas ciltlerde bile kullanılabilmektedir.

Nemlendirici ürün serisi içerisinde el bakımı, losyon, tonik gibi ürünler yer almaktadır. Nemlendirmeye yardımcı bu ürünler fazla yağ, kir ve makyajı ciltten temizlemeye yardımcı olur. Özellikle kuru ciltlerin gün içerisinde nemli kalmasına yardımcı olurlar. Cildi nazikçe temizleyerek kirlerden arındırmaya ve yumuşak bir his bırakmaya yardımcıdırlar.

Nemlendirici yüz bakım kremi gün boyu yüz bölgesini nemli tutma adına hyalüronik asit ile destek vermektedir. Cildin koruyucu bariyerinin güçlenmesine katkıda bulunur. Yüz ve boyun bölgesinde kullanılacak nemlendirici ile güne taze bir cilt ile başlamak mümkün olabilmektedir.

CeraVe temizleyici çeşitlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun