Kozmela.com

CLİVEN

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Cliven Natura

1958 yılında İtalya’da kurulan Cliven, 50 yılı aşkın süredir İtalyan kişisel bakım ve kozmetik ürünleri üreticisi olarak hizmet vermektedir.

Gelişen teknoloji ile üretim tesislerinde son teknolojiyi kullanarak hazırladıkları ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaktadır. Arge teknoloji merkezinde üniversiteler ile yaptıkları iş birliği ile ürünlerini geliştirmeye devam ettirmektedir.

Cliven Şampuanlar ve Çeşitleri

Bitkisel içeriklerle formüle ettikleri şampuanlar Cliven ürünleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Saçın doğal yapısını bozmadan saçlarınızı güçlendirmek için formüle edilen şampuanlar ile saç bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Deniz, güneş vb. çevresel faktörlerden yıpranan saçlarınıza uygun Cliven şampuanını seçerek saç bakımınızı en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Şampuanınızı seçerken saç tipinize veya saç probleminize uygun ürünü seçebilirsiniz.

Cliven şampuanlarına Kozmela.com üzerinden ulaşarak tek tıkla siparişinizi oluşturabilir, hızlı kargo ve uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

 

Cliven
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun