Filtrele

DDF

DDF Non-Drying Gentle Cleanser DDF Non-Drying Gentle Cleanser 149,00 TL 89,40 TL %40
İNDİRİM
Sepete Ekle
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo

DDF

 Cilt güzelliği kadar cilt sağlığını da önemseyen ve dermatoloji konusunda uzman olan DDF'in patentli ürünlerine Kozmela aracılığıyla sahip olabilirsiniz.
 
1991 yılında Amerika'da, dermatolog Dr. Howard Sobel tarafından kurulan DDF, kurulduğu tarihten itibaren her zaman cilt güzelliğinin yanı sıra cilt sağlığını da dikkate almıştır. Bu nedenle cildi olumsuz etkileyen faktörleri keşfetme ve bu olumsuz etkenleri önleme gibi farklı süreçler için zengin içerikli ürünler geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.
 
DDF ürünleri arasında öne çıkan seçeneklerin çoğunu ciltteki sebum fazlasını cilde zarar vermeden temizleyen jeller ve güneş korumalı yağsız nemlendiriciler oluşturmaktadır. Sensitive Cleasing Gel, Salicylic Wash Yıkama Jeli, Ultra Lite Oil Free Moisturising Dew SPF 15 Cilt Bakım Kremi markanın en çok tercih edilen ürünleri içinde yer almaktadır.
 
Kozmetik ürünlerin cilt bakımı konusunda yetersiz kaldığını düşünüyor ya da daha profesyonel cilt bakım ürünleri kullanmak istiyorsanız DDF'i tercih edebilir; markanın tüm ürünlerini Kozmela avantajlarıyla kolayca satın alabilirsiniz.

DDF