Kozmela.com

DİŞ BEYAZLATICILAR

Diş Beyazlatıcılar

Kişisel bakımına önem verenlerin ilk odaklarından biri diş beyazlığıdır. Gülerken ön plana çıkan dişlerin beyaz görünümü oldukça önemlidir. Tükettiğiniz yiyecekler ve içecekler zamanla dişlerin sararmasına neden olabilmektedir. Düzenli diş beyazlatma işlemi yapılmaması, dişlerin günde 2 kez fırçalanamaması da dişlerin sararmamasına neden olan etmenlerdendir.

Evde Uygulayabileceğiniz Diş Beyazlatma Yöntemleri

Dişlerinizi beyazlatmak istiyorsanız, evde uygulayabileceğiniz pratik ürünlerin tümünü sizin için seçtik. Evde diş beyazlatma yöntemlerinin en çok kullanılan bu metotları ile günlük hayatınızda tek başınıza kolayca uygulama yaparak bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

1. Diş Beyazlatıcı Toz: Diş tozları, dişleri sarı göstermeye sebep olan tartar ve plak oluşumunu gidermeye yardımcı olur. Bu sebeple dişin beyaz rengi ortaya çıkmaktadır. Diş fırçası diş tozuna batırılarak dişler fırçalanır ve sonrasında ağız çalkalanır.

2. Diş Beyazlatıcı Bant: Bantların yüzeyinde bulunan jel madde dişlerin beyazlamasına yardımcı olmaktadır. Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. 20-25 dakikada dişlerde istenilen beyazlığa kavuşulmasını sağlar.

3. Diş Pastası: Diş tozu gibi kullanıma sahip olan diş pastası dişlerde oluşan plakları temizleyerek diş renginin beyazlatılmasını sağlar.

4. Diş Beyazlatıcı Kalem: Diş beyazlatma yöntemlerinden bir diğeri olan diş beyazlatıcı kalemler, kullanımı oldukça kolay ve pratik ürünlerdir. Diş beyazlatıcı kalemler ile dişlerinizin üzerine uygulama yaparak bembeyaz dişlere çok kısa sürede ve oldukça kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

5. Diş Beyazlatıcı Macun: En çok kullanılan diş beyazlatma ve temizleme yöntemi olan diş beyazlatıcı macunlar, oldukça fazla ürün çeşidi ve fiyat aralığı ile oldukça sık tercih edilmektedir. Diş beyazlatma için ayrı bir zaman harcamak istemiyor, iki ürünü tek seferde uygulamak istiyorsanız, diş beyazlatıcı macun çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

6. Diş Beyazlatıcı Jel: Jel formunda hazırlanan diş beyazlatıcı ürünleri dişlerinizin üzerine uygulayarak da dişlerinizi beyazlatabilirsiniz.

En İyi Diş Beyazlatıcı Ürünler!

Diş beyazlatıcı ürünlerin arasında en çok tercih edilen markaların başında Opalesence, Signal, Sensodyne, Arm&Hammer, Smilelab, Fe, Moos gibi markalar gelmektedir.

Bu markalar arasında en çok tercih edilen ürün, Opalesence beyazlatıcı diş macunu çeşitleridir. Aynı zamanda Signal White Now beyazlatıcı kalem ve Moos diş pastaları da en çok kullanılan ve sevilen ürünlerdendir.

Tüm bu markaların ürün çeşitlerini Kozmela’da indirimli fiyatları ile inceleyerek, tek tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun