Kozmela.com

Bu ürün Drs Türkiye resmi distribütörü tarafından temin edilmektedir.

Markanın tüm ürünlerini görmek için tıklayın

DRS Titanyum Dermaroller 1-0mm

19,90 TL Fiyat
Alarmı
Ürün Kodu : 385825    Barkod : 6902540752583
Hafta Sonuna Özel 600TL'ye 50TL Sepette İndirim!
  • ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • KARGO VE İADE KOŞULLARI

DRS Titanyum Dermaroller 1-0mm Özellikleri

1.0mm boyutunda, 540 titanyum iğneden oluşmaktadır.

Uygulama:

1.Cilt temizlenir,

2.Dermaroller sapından tutularak, iğnenin olduğu başlık tüm yüzümüzde ileri-geri, yukarı-aşağı, sağa-sola ve çapraz olacak şekilde gezdirilir.

3.Her bölgeden 5-10 sefer arası geçilir. Cildimizin tepki vermesi normaldir.

4.Her uygulama sonrasında ampul veya serum uygulayınız.

Derma Roller (Seansları) Ne Sıklıkla Kullanılır?

Derma roller uygulamasının 4 haftalık kür halinde yapılması önerilir. İyi bir sonuç almak için haftada 2 kez ve her (seans) uygulama arası 3’er gün olacak şekilde uygulanır. Maksimum sonuç almak için seanslarınızı düzenli yapmanız ve bu setin içinden çıkan ampulleri her seans sonrası cildinize sürmeniz gerekir. Hasas cilt tipleri için uygulama sıklığı 1 veya 2 haftada bir olarak değiştirilebilir. 

Dermaroller Satın Aldığımızda Kaç Sefer Kullanmamız Gerekir?

Titanyum iğnelere sahip dermaroller dayanıklı iğnelere sahip olanlardır. Buna rağmen zamanla, kullanım sıklığına ve hijyen kurallarına bağlı olarak iğne uçları körelerek, kütleşir ve istenilen sonucu vermemeye başlar.

Hem hijyen hem de maksimum etki ve sağlık açısından dermaroller 8 sefer kullanıldıktan sonra atılmalıdır.

Dermaroller Nasıl Temizlenir ve Bakımı Nasıl Yapılır?

İşlem bittikten sonra dermaroller alkol veya kolonya yardımı ile temizlenerek, temiz bir bezle nazikçe kurutulur ve tekrar kullanıma hazır halde kutusuna koyulur. Dermarollerı su ile temizlemeyiniz. Su iğne uçlarının körelmesine neden olur. Dermarollerı kutusuna koyduktan sonra mutlaka kapağını kaptın ve bir daha kullanana kadar kapağını açmayın.

İADE VE DEĞİŞİM

400TL altında kalan siparişlerinizde Türkiye için kargo ücreti Yurtiçi Kargo ve Kolay Gelsin Kargo 24,90TL dir. Dilerseniz ödemenizi ürün teslimi sırasında yapabilirsiniz (Ödeme şeklinizi Kapıda Ödeme Nakit / Kredi Kartı olarak seçmelisiniz). Kapıda ödeme tercih etmeniz durumunda siparişinize ek 14,90 TL yansıtılacaktır.

Kozmela’dan aldığınız ürünleri 10 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade / değişim talebi olan ürününüzün ambalajının açılmamış olması ve kullanılmamış olması durumunda, Kozmela.com ile anlaşmalı kargolarla ücretsiz olarak iadenizi depomuza ulaştırabilir ve kısa sürede iade ödemeniz gerçekleştirilir.

SON GEZDİĞİNİZ ÜRÜNLER
  • DRS Titanyum Dermaroller 1-0mm Yorumları

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun