Kozmela.com

ELİES

ElieS markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

ElieSaab Parfüm

Ünlü modacı Elie Saab moda tasarımcılığı okuduktan sonra 1982’de henüz daha 18 yaşındayken ES markasını kurmuş ve ilk workshoplarına başlamıştır. 1986 senesinde, ilk koleksiyonundan sadece 4 sene sonra Avrupa çevresinde tanınmaya başlayan Elie Saab, İtalyan Moda Konseyi’ne girmiştir. Milano ve Paris’te açtığı atölyeler ile yarattığı koleksiyonları sergilemeye devam etmiştir. Ünü hızla yayılan Saab, 2003’de haute couture, 2006’da ise hazır abiye giyim koleksiyonunu tanıtmıştır.

Elie Saab, yıllar içerisinde haute couture ve abiye hazır giyim koleksiyonlarını tamamladıktan sonra artık aksesuar ve takılara yönelmeye de başlamıştır. Yüzük, küpe, kolye, saç takıları, çanta, kemer, ayakkabı gibi ürünleri dünyanın hemen her yerindeki butiklerde kendisine yer bulmuştur. 

Kozmetik alanındaki adımlarını ise ilk kez 2009 yılında atmıştır ve parfüm üreticisi Beaute International ile 10 yıllık bir anlaşma imzalamış ve ilk parfümünü tanıtmıştır. Bu ilk parfüm dünyaca ünlü parfüm ustası Francis Kurkdjian tarafından hazırlanmış ve oldukça büyük bir beğeni toplamıştır. O dönem Elie Saab parfümü dünyanın en çok satan ikinci parfümü unvanına kavuşmuştur.

Elie Saab markasının merkezi şu anda hala Beyrut’tadır. Ancak Milano, Paris ve New York’taki showroom ve ofisler faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Ayrıca bu noktalar gün geçtikçe sayılarını artırmaya ve genişlemeye devam etmektedir. Elie Saab ES, dünya çapında 80 mağazası ile ürünleri insanlar ile buluşturmaya devam etmektedir. Bunlardan 18’i Amerika Birleşik Devletleri’ndedir.

Göz alıcı, şehvetli ve çekici aromaların buluşması ile ortaya çıkan Elie Saab parfümleri kadınların en çok ilgi gösterdiği ürünlerin başında geliyor. Elie Saab markası altındaki parfüm çeşitlerinin dünya genelinde bu denli büyük bir ilgi ile karşılanmasının sebebi yılların verdiği sektör tecrübesidir. Moda ve aksesuar konusunda tecrübesini en iyi şekilde yansıtan Elie Saab kozmetik sektöründe de yılların birikimini en iyi şekilde ortaya koymaktadır.

Şu anda parfümleri ile sadece Amerika ve Avrupa’da değil ülkemizde de büyük bir ilgi ile karşılanmakta ve satış bazında ciddi rakamlara ulaşmaktadır. Dünya genelinde kaliteli ürünleri ve geniş istihdam alanları ile Elie Saab sektörel anlamda zirvedeki isimlerden biri olmaya devam etmektedir.  

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun