Filtrele

Foltene

İlk olarak 1988 yılında Avustralya’da, kendi laboratuvarında ürün geliştiren Foltene kısa sürede pek çok ülkede önemli bir kozmetik markası halini almıştur. Özellikle saç dökülmesine karşı geliştirdiği özel formüllerle adından söz ettiren marka saç kaybının temel nedenlerini araştıran pek çok çalışmada bulunuyor. Yeni ürünler geliştirerek saç dökülmesi problemini önlemeye yardımcı oluyor.

Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanıma uygun olan Foltene şampuanlar geniş bir seçenek yelpazesine sahip. Foltene kepek şampuanı saç derisine odaklanarak kepek sorununu en aza indirgemeye yardımcı olan bileşenlere sahip. Ayrıca saç kaybını önlemek üzere tasarlanmış olan ve saç köklerini güçlendirmeye yardımcı olan Foltene şampuan da seçenekler arasında yer alıyor.

Kaş ve kirpiklerin güçlenmesine yardımcı olan ve daha uzun görünmeleri için besleyici bileşenlerden oluşan Foltene Pharma Kaş Kirpik Uzatıcı markanın büyük ilgi gören ürünleri arasında bulunuyor. Saçlarınızı güçlendirmek için markanın ürünlerini deneyebilir, Kozmela’nın avantajları eşliğinde alışveriş yapabilirsiniz. 
 

Foltene