Filtrele

Goodskin Labs

Cilt problemleri ile mücadele etmeye yönelik ürünler geliştiren GoodSkin Labs markası 2007 yılında faaliyete başlamıştır. Bilim insanlarının laboratuvar ortamında yaptıkları çalışmalar neticesinde geliştirilen özel formüller sayesinde cilt sorunlarıyla mücadele eden kişilerin öncelikli tercihi haline geldiler. Ürünler arasında her yaşa özel farklı seçenekler mevcut.,

Cildin özel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak geliştirilmiş olan GoodSkin Labs markasının ürün yelpazesi bir hayli geniş. Cilt lekeleri ile mücadele edenler, gözenek problemi yaşayanlar, yaşlılık belirtilerine karşı önlem almak isteyenler markanın ürün skalası içerisinde beklentilerine uygun ürünleri kolaylıkla bulabilir.

En yeni teknolojiler kullanılarak geliştirilen ürünler arasında cilt bakım serumu, renkli nemlendirici, kapatıcı göz kremi ve toparlayıcı yüz kremi de yer alıyor. Cilt sorunları ile mücadelenizde en büyük yardımcınız olabilecek Goodskin Labs  ürün çeşitlerini Kozmela’nın avantajlı alışveriş imkanları eşliğinde hemen satın alabilirsiniz.
 

Goodskin Labs