Filtrele

Hamadi

ECOCERT onaylı ürünler hazırlayan Hamadi markası dermokozmetik ürünleriyle kısa sürede dünya genelinde popülerlik kazanmayı başardı. Markanın ürünleri dermatologlar ve saç uzmanlarının ortak çalışmaları ile formüle ediliyor. İhtiyaca yönelik ve sorunları gidermeye yardımcı bileşenler kullanıldığından kısa sürede netice görmek mümkün olabiliyor.

Hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanıma uygun olan ve her saç stiline özel ürünler hazırlayan marka bebeklerden anne adaylarına ve hassas cilt yapısına kadar uzanan geniş bir kullanıcı profiline sahip. Ürünler shea yağı, avokado yağı, adaçayı yağı, gül yağı, ylang ylang gibi saçlarınızı ve saç derisini besleyen içeriklere sahip.

Son derece hoş bir kokuya sahip olan ürünler arasında saç kabarmasını, cansız saç görünümünü,  boyalı saçların yıpranmasını ve daha pek çok sorunu önlemeye yardımcı olan alternatifler yer alıyor. Şampuan, saç kremi ve saç maskesi çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilir, Kozmela farkıyla keyifli bir alışverişe imza atabilirsiniz.
 

Hamadi