HASBRO

Hasbro markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Hasbro

Oyuncak denildiği zaman ilk akla gelen markalardan bir tanesi olan Hasbro 1923 senesinde kurulmuştur. İlk etapta kalem ve tekstil ürünleri ile yola çıkan marka Pokemon, Transformers, Beyblade, Star Wars, Kre-o gibi popüler oyuncaklar ile Monopoly, Risk gibi dünya genelinde rağbet gören ürünlere imza atmıştır. Ayrıca birkaç filmin de yapımcılığını üstlenmiş bir markadır. Ürün kategorisi içerisinde; oyuncak bebek ve peluşlar, elektronik oyuncaklar, kutu oyunları, spor ve dış mekan oyunları, sanat ve el becerileri, yaratıcı oyun ve tamamlayıcı ürünler bulunmaktadır.

Ürün gamı açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan Hasbro, bu anlamda Türkiye’nin en popüler markalarından bir tanesidir. Marka, 0-12 aydan 18+ yaşa kadar çocukların ve gençlerin her dönemde keyifle oynayabileceği ürünler üretmekte ve bunları insanlara sunmaktadır. Satışa sunduğu ürünlerin markaları arasında Nerf, Transformers, Furreal, Bay Patates Kafa, My Little Pony, Hasbro Gaming, Star Wars, Trolls, Monopoly, Baby Alive, Marvel, Power Rangers, Play-Doh, LPS Minişler, Disney Princesses bulunuyor. Sadece ülkemizin değil dünyanın severek kullandığı popüler oyuncakları üreten firma ürün çeşitliliğini sürekli olarak artırarak yoluna devam etmektedir.

Hasbro Oyuncakları

Dünya çapında 5 bin üzeri çalışanı ile oyuncak sektöründe prestijli bir yer edinmiş olan Hasbro parça kumaş ticareti yaparak başladığı faaliyetlerini genişletmiş ve şu andaki durumuna gelmiştir. Parça kumaş satışı sonrasında kalem kutuları ve okul malzemelerine yönelmiştir. Oyuncak alanındaki ilk atılımı ise 1940 yılında olmuştur. Kurulduğu ilk günden sürekli gelişim göstermiş olan marka bugün oyuncaktan parti malzemelerine, elektronik cihazlara kadar pek çok alanda kaliteli ürünlerini insanlarla buluşturmaktadır.

Türkiye’deki faaliyetlerine ise 1984 yılında başlamıştır. Dünyanın yakından takip ettiği ve sevdiği pek çok dizi ve sinema filmi karakterlerini figür olarak çocuklarla buluşturmaktadır. Hasbro firması dijital olarak da yenilikleri yakından takip eden ve uyum sağlayan bir markadır. Android, IOS gibi sistemlere uyumlu çalışan marka aplikasyonları sayesinde çok daha geniş kitlelere ulaşabilmektedir. Piyasadaki Monopoly, Tabu XL Cranium, Jenga, Boggle ve Tombala gibi oyunlarla hem geleneksel hem de yeniliki oyun anlayışını bir arada yürütmektedir.

Hasbro Kutu Oyunları

Türkiye pazarında yakaladığı başarıyı uluslararası arenada da sürdüren marka ilkelerinden taviz vermeyerek yoluna devam etmektedir. Her ne kadar oyuncak denildiği zaman akla ilk olarak çocuklar gelse de Hasbro genç ve yetişkinlere yönelik oyuncakları ile fark yaratmaktadır. Özellikle bazı yetişkinler oyuncakları çocuklarıyla beraber oynamak istemektedir. Bu sebeple oyuncaklarını sadece belirli bir kitleye değil daha geniş bir anlayışa hitap edecek şekilde üretmektedir.

Dünya çapında ünlü olan çizgi karakterlerin lisanslı üreticisi olan Hasbro pek çok animasyon filminde de yapımcı olarak katkıda bulunmuştur. Ürün çeşitliliği sayesinde çocuk yetişkin fark etmeksizin herkesin ilgisini çekebilecek ürünler ortaya çıkaran firma binlerce oyun ve oyuncakta Pazar lideri olmaya devam etmektedir. Hasbro ismi ise kurucusunun isim ve soy isimlerinin kısaltılmış halidir. Dünya genelinde popüler süper kahraman ve karakterleri en gerçekçi hali ile tasarlayarak insanlara sunmaya çalışan firma bu anlamda oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. 

Yenilikçi bir çizgide ilerleyen Hasbro geleneksel oyuncakçılık tavrını da aynı şekilde sürdürmektedir. Hasbro bebek modellerine bakıldığında hem günümüz yeni model bebek tasarımları görülmekte hem de eskinin klasikleşmiş bebeklerini görmek mümkündür. Bu anlamda yeni ve eskiyi aynı yerde buluşturan Hasbro oyuncakta fark yaratmaya devam etmektedir.

Kurulduğu ilk günden bu zamana kadar en şöhretli, popüler çizgi film karakterlerini maddesel anlamda hayata geçirmekte ve çocukların hayal dünyasını geliştirmelerine katkı sağlamaktadır.  Sadece Amerikan çizgi film karakterleri değil dünyanın pek çok yerinde meşhur olan çizgi karakterlere de imzasını atmaktadır. Hasbro Beyblade gibi bir döneme damgasını vuran çizgi karakterleri insanlara sunan firma hemen her ülkenin çocuklarına hitap edecek ürünlerle sektörde yer almaktadır.

Hasbro figür konusunda oldukça yenilikçi ve çizgi üstü işlere imza atmaktadır. Özellikle sinemalardaki büyük başarısı ile adından söz ettiren Avengers karakterleri Hasbro kalitesi ile çocuklarla buluşmaya devam etmektedir. Hasbro Avengers karakterleri özellikle birebir benzer olarak tasarlandığı için büyük ilgi oluşturmaktadır. Tıpkı Avengers gibi bir diğer sinema hiti olan Star Wars da karakterleri ile çocukların ilgisini çekmektedir. Hasbro Star Wars karakterleri tıpkı dünyadaki diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi görmektedir.

Robot karakterlerden oluşan Transformers serisi ise gerçeğe yakın tasarımları ile çocukların gönlünü fethetmektedir. Kült bir yapım olan Transformers, hem dünün hem de bugünün çocuklarında ayrı bir yere sahiptir. Bunun farkında olan Hasbro geçmişten günümüze aralıksız olarak Transoformers karakterlerini insanlarla buluşturmaktadır. Hasbro figür denildiği zaman akıllara ilk gelen ürünlerin başında Transformers gelmektedir. 80’li yıllardan günümüze hala ilk günkü kalitesi ile Transformers figürlerini imal etmekte ve dünya çapında geniş kitlelere ulaştırmaktadır.

Hasbro, zekâ ve dikkat gerektiren oyunlar da üretmektedir. Bunlar daha çok aile olarak oynanabilen oyun çeşitleri olmaktadır. Rekabete dayalı aile içi oynanabilecek oyunlar küçük büyük herkesin ilgisini çekmektedir. En az iki kişiden oluşan ve rekabete dayalı oyunlar çok sevilmektedir. Bu oyunlar sadece belirli bir kesime değil farklı ülke ve kültürlere hitap etmektedir. Hasbro Jenga ise yıllardır oyuncak satış listelerinin en üst sıralarında kendisine yer bulmaktadır. Birbiri üzerine sıralanmış küçük tahta bloklar düzgün bir şekilde çekilerek oynanan bu oyun küçük büyük herkesin ilgisini çekmektedir.

Monopoly ise yine oldukça fazla oynanan ve neredeyse tüm ülkelerde büyük bir zevk ile oynanan oyunlardan bir tanesidir. Hasbro Monopoly sanal ticaret yaparken eğlendiren farklı bir oyundur. Farkı boyut ve kapasitelerle sunulmaktadır. Ekonomik düşünme yetisini geliştirmeye yardımcı oyunun aynı zamanda emlak alım satımı gibi farklı alternatif çeşitleri de bulunmaktadır. Tabu ise insanlar arasındaki iletişime daha çok odaklanır ve kelime buldurma yoluyla oynana yetişkin oyunudur. Bu oyun hem kelime dağarcığının gelişmesine hem de konuşma becerisine katkı sağlamaktadır. Özellikle arkadaş buluşmalarında, aile toplanmalarında en çok tercih edilen oyunların başında gelmektedir.

Hasbro markası tüm bu oyunları oynarken kullanıcıların rahat ve maksimumda zevk alabilecek şekilde hareket etmiş ve buna uygun olarak tasarlamıştır. Bu özellikleri taşıyan bir diğer oyun da Risk’dir. Karşılıklı blöf şeklinde oynanan Risk gençler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hasbro oyuncaklarını üretirken sadece anlık eğlenceye değil hem bilişsel hem de hayal dünyasının gelişimine de önem vermektedir.

Ebeveynler çocuklarına henüz bebek yaşlardan itibaren gelişimlerine destek vermek amacı ile birtakım oyuncaklar seçerler. Onların gün be gün büyüdüğünü geliştiğini görmek ebeveynleri memnun eder. Bu sebeple çocuk gelişiminin her evresinde ebeveynler bu oyuncaklardan memnun kalmaktadır. Bu oyuncaklar hem hareket kabiliyetini hem de beyin gelişimlerine destek vermektedir. Hasbro oyuncakları bu gibi önemli özelliklere sahip olduğundan çocuk gelişimine destek veren bir üretim gerçekleştiren firmadır. En küçük bebeklerden okul çağındaki çocuklara ve hatta yetişkinlere kadar farklı oyuncak ve figürler sunmaktadır.

Hasbro kutu oyunları dikkat geliştirici ve çocukların zihinlerine olumlu katkılarda bulunan özellikleri ile tercih sebebidir. Çocuk gelişiminde pedagogların da tavsiyesi ile zekâ oyunları oldukça işlevseldir. Meslek oyuncakları olarak sınıflandırılabilecek oyuncaklar ise çocukların çok küçük yaşlardan itibaren sosyalleşmesine katkı sağlamaktadır. Doktor ekipmanlarının oyuncak olarak sunulduğu oyuncaklarda çocuklar birbirlerine yardım etmeyi öğreniyorlar. Bu da onların daha sevecen daha yardımsever olmaları adına katkı sağlıyor.

Genellikle bebek ve çocuklar doktorlardan, hastanelerden korkarlar. Bu tip mesleki oyuncaklar çocukların korkularını yenmeleri adına da faydalıdır. Buna benzer Hasbro dişçi seti oyuncağı da çocukların dişçiler üzerindeki önyargıları kaldırabilmektedir. Çocukların algıları açık ve gelişime muhtaç yapıdadır. Hem gördükleri hem de duydukları şeyler kolay kolay hafızalarından silmezler. Bu sebeple bu tip oyuncaklar çocukların gelişim evresine büyük katkı sağlamaktadır. Bu yaşlarda oynanan oyuncaklar çocukların gelişimine büyük katkı sağlar. Hasbro markası bu anlamda bebek ve çocuk gelişimini destekleyen ürünler ortaya koymaktadır.

Oyuncaklar çocukların hayatta karşılarına çıkabilecek farklı form ve figürü oyuncak olarak tanıtmaya yardımcı olur. Bu nedenle ebeveynlerin çocukların gelişimi açısından favorisi olmaktadır. Sağlıklı bir psikoloji ile büyümelerine de yine bu figür ve oyuncaklar katkı sağlamaktadır. Her yaş ve her cinsiyetteki çocuk için bu oyuncak ve figürler yardımcıdır. Ebeveynler çocuklarının gelişimi için Hasbro oyuncaklarını gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. 

Hasbro Figür

Çocukların yetişkinlik dönemine kadar geçen sürede nasıl bir davranışla karşı karşıya geldikleri çok önemlidir. Ebeveynlerinin ve çevredeki insanların hareket, davranış ve eylemleri onların karakter oluşumunda da önemli yer eder. Bu süreçte çocukların olabildiğince evrensel değerlere sahip birey olmaları adına doğru bir şekilde yetiştirilmesi gerekir. Çocuklar için bu değerleri taşımanın ilk adımlarından bir tanesi de hayvan sevgisidir. Çocukların hayvanlara karşı olan sevgi ve ilgisini ortaya çıkarmaya yardımcı, hayvanları hiçbir şekilde ayırt etmeden sevme ve korumayı idrak etmelerini sağlayacak ürünler oyuncaklardır. Hayvan figürlü oyuncaklar bu anlamda oldukça faydalıdır. Hayvan figürlü oyuncaklar, peluşlar çocukların hayvanları tanımaları adına oldukça faydalıdır.

İnsanlarla bir arada yaşayabilen evcil hayvanların sevdirilmesi önemlidir. Çocukların her daim ulaşabileceği ve zarar verme ihtimali bulunan hayvanları sevdirme adına bu tip oyuncaklar oldukça işlevseldir. Hasbro markasının çıkardığı evcil hayvan şeklindeki figürler oldukça ilgi çekmektedir. Bu evcil hayvanların en başında kediler gelmektedir. Hasbro kedi oyuncakları daha bebek yaşlardan itibaren çocukların kedilere karşı merhametle yaklaşmalarına, hayvan sevgisini pekiştirmesine destek verir.

Kedilerde olduğu gibi köpekler de evlerde sık beslenen hayvanlardır. Hasbro köpek figür oyuncakları köpek sevgisini aşılama adına oldukça önemlidir. Oyuncaklar özellikle hayvanların genel niteliklerini de taşırlar. Bu sayede çocuklara doğru bir şekilde hayvanları tanıtmaktadır. Bu oyuncaklar çocukların hayvanlarla karşılaştıklarında yanlış bir izlenime sahip olmamaları açısından da bilgilendirici detaylara yer vermektedir. Kedi ve köpek dışında tavşan, kuş, kaplan, aslan gibi daha pek çok figürden bahsetmek mümkündür. Bu hayvanların her biri çocukların hayvanlar üzerindeki düşüncelerini olumlu anlamda geliştirmektedir.

Hasbro tonton hippolar yine çocukların keyif alarak oynadığı oyuncaklar arasındadır. Hipopotamların yaşamı çocuklar için oldukça ilgi çekicidir. Bu oyuncaklar onların renkli dünyalarını öğrenmeleri açısından oldukça idealdir. Hasbronun nitelikli oyuncakları bebeklikten itibaren çocukların hayvanlar üzerindeki hassasiyetini geliştirme açısından kullanışlıdır. Hasbro markası istisnasız tüm oyuncaklarını bu tip öğretici amaçlar için üretmektedir. Bu tip oyuncaklar aynı zamanda iyi birer hediye de olmaktadır. Çocukların özel günlerinde, doğum günlerinde Hasbro’nun bu tip oyuncaklarından alarak çocukların gelişimine de katkı sağlamak mümkün olur. Hasbro özellikle çeşitliliğe çok önem veren bir markadır. Oyuncakların tamamı en fonksiyonel şekilde geliştirilmiş olup uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Bu oyuncakların hepsinin birbirinden farklı işlevsellikleri bulunuyor. Kalite ve fiyat performansı karşılaştırıldığında oldukça uygun olduğu görülebilmektedir. Hasbro’nun çocuk ve gençler tarafından keyifle oynanan oyunlarından bir tanesi de Bil Bakalım oyunudur. Burada da kişiler tahmin yürüterek rakibinin seçtiği bir karakteri tahmin etmeye çalışırlar. Daha küçük çocuklar için ise Hasbro bebek çeşitleri bulunuyor. Bununla beraber küçük hayvan figürlerinin yer aldığı pek çok oyuncak modeli de bulunuyor.

Hasbro Miniş bu anlamda sık bir şekilde tercih edilmektedir. Peluş oyuncak çeşitleri de çocuklar tarafından sıklıkla tercih edilen, sevilen oyuncak çeşitleridir. Hasbro Furby dışı pelüş formdayken içi robot formda olan oyuncaklardandır. Bu oyuncak farklı tuşlar sayesinde sesler çıkartmaktadır. Ayrıca yine robotik sistemi sayesinde hareket etme özelliğindedir. Mekanizmalardan oluşan oyuncaklar çocukların iyi vakit geçirmesine ve aynı zamanda bilişsel yeri kazanmalarına yardımcı olmaktadır.

Hasbro akıllı çarklar oyuncağı çocukların dikkatlerini toplamalarına, zekâların gelişimine yardımcı olur. Hasbro genel anlamda kendi bünyesi içerisinde pek çok farklı oyuncak markasını içermektedir. Bunlardan en meşhur olanlarından bir tanesi Hasbro Nerf’dir. İster Hasbro’nun kendisi olsun isterse alt markalar olsun söz konusu oyun olduğunda hiçbir şekilde kalitesinden taviz vermemektedir. Ebeveynlerin çocukları ile birlikte oynayacağı oyuncak çeşitleri her geçen gün artarken asla popülerliğini kaybetmeyen ürünler de yine Hasbro çatısı altında insanlara ulaşmaya devam ediyor.

Hasbro Twister yıllardır popüleritesini kaybetmemiş oyuncaklardan bir tanesidir. Temasa dayalı bu oyun genellikle belirli bir yaş üstündeki çocukların ve yetişkinlerin oynayabileceği bir oyundur. Hasbro kart oyunları yine aynı yaş grubunun oynayabileceği oyunlardır. Bu tip oyunlar hem taşıması kolay hem de fiyat olarak uygundur. Hasbro’nun bu tip oyunları hem alıcılar için düşük maliyetli hem de rahat oynanabilirliği ile ideal olmaktadır. Oyun ve oyuncak çeşitleri oldukça geniş bir yelpazede sunulan Hasbro farklı fiyat ve ödeme seçenekleri ile sunulduğundan hemen herkes tarafından rahat bir şekilde satın alınabilmektedirler.

Hasbro sadece çocuklara değil yetişkinlere yönelik de çıkardığı ürünler ile tercih sebebidir. Yetişkinler çocukları için aldıkları oyun ve oyuncakları kendileri de oynayabildiklerinden ayrıca Hasbro’yu tercih ediyorlar. Hasbro oyuncaklarının hepsi farklı fiyat aralıkları ve farklı ödeme seçenekleri ile sunuluyor. İster peşin ister taksitle alım mümkün oluyor.

Yıllardır Türkiye’de oyuncak pazarında kendisine has bir yer edinen Hasbro, bu anlamda kaliteli oyuncakları ile hem çocukların hem de ebeveynlerin favorisi olmaya devam ediyor. Kutu oyunlardan pelüş oyuncaklara, figürlerden kart oyunlarına kadar Hasbro’nun geniş bir ürün çeşitliliği bulunuyor. Hem uygun fiyatlı hem de kalitesi ile yıllarca dayanan oyuncak çeşitleri farklı fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Oyuncaklar rahat bir şekilde taşınabiliyor ve kampta, okulda, işyerinde dahi arkadaşlarla oynamak için ideal oluyor.

Her yaş grubuna uygun oyuncak çeşitleri ile Hasbro en iyi alternatifleri sunuyor. Geçmişten günümüze kaliteli oyuncak denildiği zaman ilk akla gelen global bir marka olan Hasbro her geçen gün ürün çeşitliliğini artırıyor. En basit oyunlardan en komplike oyunlara kadar pek çok çeşit arasında her zevke hitap edebilecek bir ürün bulunabiliyor. Müşteri beklentilerini merkezinle alarak uygun ürünler çıkaran Hasbro beklentileri en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyor. Bu sebeple müşterilerinin geri dönüşlerine her daim kulak veriyor. Hasbro sadece belirli bir kesim için değil, küçük büyük fark etmeksizin her gruba hitap eden ürünler çıkarmaktadır. Bu da onu geniş ürün yelpazesi ve çeşidi ile diğer markalardan bir adım ileriye taşıyor.

Hasbro oyuncak çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü hızlı kargo avantajından faydalanarak anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun