Innova

15 senelik kozmetik perakendeciliği sürecinden sonra 2017 senesinde üretime de başlayan firma hem Innova hem de Dermocare markalarını satın almıştır. 42 senelik bir geçmişi olan Innova ve 17 senelik bir geçmişe sahip Dermocare içerikleri aynen korunarak firma bünyesinde üretilmeye devam etmiştir. Marka müşteri beklenti ve isteklerini en iyi şekilde analiz etmeyi ve zamanın ruhuna ayak uydurarak trendleri yakalamayı başarmıştır. Üretim hacmini sürekli genişleten marka pazara sürekli olarak yeni ürünler sokmanın heyecanını her daim yaşamaktadır.

Firma özellikle araştırma ve geliştirme aşamalarında her daim yeterli bütçeyi ayırmaktadır. Ayrıca müşteri analizlerini çok iyi yapmakta, değişen ihtiyaçları tam zamanında tespit ederek tüketicinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Firma kozmetikte sadece yurtiçi pazarını değil dünya pazarını da en iyi şekilde takip etmekte ve gerekli analizleri yaparak global standartlarda üretim sağlamaktadır.  

Marka, özellikle yüz ve cilt bakım ürünleri alanındaki atılımları ile başarılı sonuçlar almaktadır. Kadın tüketicilerin kozmetik alanındaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı benimsemiş olan firma bu anlamda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Şu anda hala ürün çeşitliliğini artırmakta olan firma sektörde emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Innova Cilt Bakım Ürünleri

Innova markası yüz temizleyici, nemlendirici, ton dengeleyici, saç bakım, serum, özel bakım, genç bakım kategorilerinde ürünler üretmekte olup her cildin ihtiyacını karşılamayı amaç edinmiştir. Ürettiği normal ve kuru ciltler için bakım kremi içeriğindeki Hygroplex ile cildin su tutma kapasitesini arttırır. Nem dengesi sağlanan cilt çok daha bakımlı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur. Olgun ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan bakım kremi ise ciltteki kolajen sentezini hızlandırmaya yardımcı olur. Cildin yoğun bir şekilde nemlenmesine katkıda bulunur. Ayrıca cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya da yardımcıdır.

Cildi nemlendirmeye, yaşlılık belirtilerini azaltmaya ve güneşin zararlı etkilerini en aza indirmeye yardımcı ürün çeşitleri ile Innova pek çok cilt sorununa karşı etkili bir çözüm sunuyor. Marka, tonik, maske, günlük nemlendirici, makyaj temizleyici gibi ürünlerle kadınların günlük cilt bakımını kapsamlı bir şekilde yapmaya olanak sağlıyor. Innova cilt bakım ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun