Filtrele

İntim Deodorantı

Kişisel bakım ürünleri arasından dilediğinizi Kozmela’da bulabilir, kategorimizden hemen inceleyebilirsiniz.

Hem sağlık hem de hijyen açısından kişisel bakım ürünleri günümüzde oldukça ilgi görmektedir.  Özellikle kadınlar için geliştirilen, intim deodrant , yıkama jeli ve temizleme mendilleri günümüzde mevcuttur.

Genital bölge deodorantı, içeriğindeki özler sayesinde kötü kokuları gidermeye ve yenilerin oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Nemlendirici etkisi sayesinde rahatlatarak cildin PH seviyesini korur. Sprey formu sayesinde ise kolay ve pratik uygulama sağlar. Peki, “intim deodorant nasıl kullanılır?” sorusunu cevaplayacak olursak; kullanmadan önce şişenin mutlaka çalkalanması gerekmektedir. Sonrasında yaklaşık 15 cm uzaklıktan dış genital bölgeye veya direkt olarak iç çamaşıra uygulayabilirsiniz.

En iyi intim deodorant markaları arasında bulanan Femresh her zaman ilk tercihlerden biri olarak yerini korumaktadır. Siz de ihtiyaç duyduğunuz  genital bölge deodorantı ve daha fazla ürün seçeneğini Kozmela’da bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.
 

İntim Deodorantı