Filtrele

J.F LAZARTİQUE

J.F Lazartique

Fransa’nın en ünlü saç bakım uzmanlarından biri olan Jean François Lazartigue kendi markasını yaratan isimler arasında yer alıyor. Kuaförlük mesleği ile ün salan J. F. Lazartigue ilk kuaför salonunu 1963 yılında Paris’te açtı. Kısa sürede saç sağlığı ile ilgilenmeye başlayan bu ismi popüler kılan ise ilk defa saç ürünlerinde kollajen, lipozom, keratin ve elastik kullanarak üretim yapmaya başlamasıdır.

Saç ve saçlı deri üzerine analizler yapan marka Fransa’da yer alan saç ve saç derisi tedavi merkezlerinde ve kendi laboratuvarlarında tüm ürünlerini test ettikten sonra kullanıma sunuyor. Dolayısıyla J. F. Lazartigue ürünleri tüketiciler tarafından güvenle kullanılabiliyor.

Saçları besleyen hoş kokulu şampuan çeşitleri, saç bakım ve saç onarım serumları, saç kremleri ve saç maskeleri çeşitlerini bulabileceğiniz seçenekler arasında her saç tipine uygun bir ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Saç bakımınızda J.F. Lazartigue markasının ürünlerinden faydalanmak için Kozmela’yı inceleyebilir, online alışverişin kolaylığını yaşabilirsiniz.
 

 

J.F Lazartique