MARNYS

Marnys markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Marnys Propolis Çeşitleri

1968 yılında İspanya’da kurulan Marnys markası geliştirdiği etkili doğal ürünler ile adından söz ettirmektedir. Ürünlerinin tamamını kendi laboratuvarlarında imal etmekte ve kalitesine özen göstermektedir. Ürünleri için önceden yeterli Ar-Ge çalışmalarını yapan firma doğal ve bilimsel beslenme alanında tüm dünyanın güvenini kazanmış markalardan bir tanesidir. Marka sadece besin takviyeleri üretmemektedir. Bunun yanında bitkisel yağlar da geliştirmektedir.

Bu ürünler %100 saf yağlardan oluşturulmaktadır. Sağlıklı beslenme adına buğday tohumu yağı, kenevir tohumu yağı, tatlandırıcı gibi farklı ürünlere de yer vermektedir. Marka cilt sağlığına destek veren ürünler ile kadınların da tercihi olmaktadır. Kaliteli kozmetik ürünleri ile cilt sağlığını desteklemektedir. Ayrıca spor ve egzersiz yapan kişiler için de özel olarak geliştirdiği seriler mevcuttur.

Marka, güvenilir besin takviyesi denildiğinde ilk akla gelenlerden bir tanesidir. Bunun sebebi ise yıllardır insanlara verdiği güvendir. İnsanlar günlük hayatın yoğunluğu nedeni ile hızlı tüketim ürünlerine yönelebiliyorlar. Bu da vücut için gerekli vitamin ya da minerallerin sağlanamamasına yol açabiliyor. Bu vitamin ve mineral alımının yeterli düzeyde olmaması ise özellikle bağışıklık sisteminin zayıflamasına neden olabiliyor. Gıda takviyeleri her ne kadar gerçek gıdaların yerini tutmasa bile vitamin ve mineral açısından gıdalara yeterli desteği verebiliyor.

Marnys Türkiye

Marka sunduğu ürünler ile insan vücudunun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin yanı sıra lif, esansiyel yağ asitleri, amino asit ve çeşitli bitki özlerinin faydalarını da sağlamaya yardımcı olur. Marka hiçbir şekilde ürünlerinde petrol türevi ve yapay malzemeler bulundurmaz. Ürettiği tüm ürünler %100 doğal kaynaklı saf yağlardan elde edilmektedir. Bu sayede doğal destek isteyen herkese ürünlerini güvenle sunuyor.

Marnys likit ampul, şurup, propolvit, kolajen, aromalı bitkisel yağ, Marnys arı sütü, Marnys propolis çeşitleri ile insan vücudunun ihtiyacı olan desteği en iyi şekilde vermeyi amaçlamaktadır. Yıllardır olduğu gibi bugün de Marnys Türkiye genelinde insanların gönül rahatlığı ile kullandığı ürünler ile yoluna devam etmektedir.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun