MEGAFLOR

MegaFlor markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

MegaFlor Şase

1999 senesinde tamamen yerli sermaye ile kurulan Mega Farma ilaç ve kozmetik ürünlerinin yanı sıra CE sertifikalı ürünler ve gıda takviyeleri de üretmektedir. 20 yıllık deneyimi ile kısa ve uzun vadeli hedeflere ulaşmak üzere 7 coğrafi bölgede satış pazarlama ağı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Hedef olarak çalışma alanları bölgelerde bulunan sağlık kuruluşları ve eczanelerde görevli doktorlar olup branşları; dermatoloji, kadın doğum, fizik tedavi, ortopedi ve diştir. Ayrıca bunlarla beraber firmanın yeni çıkarılması planlanan ürünleri ile farklı branşlarda çalışma alanları düşünülüyor. 

Sağlık sektöründe ürünlerini uzman personeli ile etik kuralları çerçevesinde, planlı bir şekilde yürütmeyi hedeflemektedir. Mega-Farma olarak yeni arayışlar ile bütünleşerek temsil yeteneğini yorulmadan, heyecan içerisinde, bıkmadan gerçekleştirmektedir. 20 yıldır sektörde faaliyet gösteren firma her biri alanında uzman yönetici ve yetenekli saha ekibi ile insanlara Mega Sağlık sunmayı amaçlamaktadır.

Mega Farma İlaç Sanayi’nin jenerik ürün geliştirme çalışmaları ise 2010 senesinde başlamıştır. Jenerik ruhsatlandırmada biyoeşdeğerlik, marka tescili, patent, formülasyon gibi önemli konularda tecrübeli bir ekibe sahiptir. Lisans altında ruhsatlanacak ürünleri Türkiye’de tanıtımını yapmak ve pazarlamak firmanın öncelikleri arasındadır.

Bu sebeple Mega-Farma İlaç Sanayi global ilaç pazarında yaptığı araştırma ve çalışmaları ile Türkiye pazarına sokacağı yeni ürünler için arayıştadır. Bu amaçla imzaladığı ya da imzalamayı düşündüğü lisans anlaşmaları ile amacı karşılıklı kazanmaya yönelik, iş ortaklarını memnun edecek uzun vadeli ilişkiler sağlamaktır.

Mega- Farma ilaç sanayi insanların yaşam kalitesini artırmak amacı ile bilimin de verdiği güveni benimseyerek çalışmalarını sürdürmektedir. Yeni teknolojileri yaşamla birleştirmek ve sağlıkta uzun vadeye yayılan fayda sağlamayı hedeflemektedir. Kaliteli ve güvenilir üretim süreci geçirmek, eşitlikçi yönetim anlayışı benimsemek, insan odaklı hizmet vermek, güvenilir ve kaliteli üretim süreci geçirmek, gelişime açık, bilim merkezli, yenilikçi gelişim stratejileri geliştirmek ilkeleri arasındadır.

Firma güler yüzlü, saygılı, etik pazarlama anlayışını benimsemiş, tutkulu, cesur, ekip çalışmasına uygun kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir. Doğaya olan sevgisini, insan ve hayvan haklarına olan bağlılığını sürdüren firma bu anlamda sosyal sorumluluk projelerini de yürütmek için adım atıyor.

Geri dönüştürülebilir ambalaj kullanan firma daha yeşil bir gelecek için insanlar adına fidan bağışlama adına proje geliştirmektedir. Bu anlamda insanlarla el ele çalışmayı arzu etmektedir. Bu süreçte hayvan barınaklarına desteğini eksiltmeyen firma onlara mutlu ve huzurlu bir yuva sağlamaya katkı sağlamaktadır.

Megaflor Ne İçin Kullanılır?

Firmanın ilaç, gıda takviyeleri, kozmetik ürünler, biyosidal ürünler, CE izinli ürünler gibi farklı dallarda ürettiği ürünler bulunuyor. Megaflor gibi ürettiği gıda takviyeleri ile insan bünyesinin ihtiyaç duyduğu ancak yeteri kadar sağlama imkânı bulamayabildiği vitamin ve mineralleri sağlamaya yardımcı olmaktadır.

MegaFlor probiyotik mikroorganizma içeren takviye edici gıdadır. Probiyotikler sindirim sisteminde belirli sayılarda bulunan ve konakça yararlı etkiler sağlayan canlı mikroorganizmalardır. Yetersiz lif içeren beslenme, yaş, stres, sindirim problemleri, kötü ve eksik beslenme gibi durumlarla kişinin bağışıklık sisteminde zayıflama meydana gelebilir.

Yetersiz ve yanlış beslenme ile ortaya çıkabilen bu durumun önüne geçmek ve bağışıklık sistemini desteklemek amacıyla probiyotik alımı için Megaflor gıda takviyesi kullanılabilmektedir. Megaflor gıda takviyesini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun