Kozmela.com

MİCROBİOME

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Microbiome Sambucus Çeşitleri

Yerli bir firma olan Microbiome 2017 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Amacı tüketici sağlığına, ülkeye ve ekonomiye daha fazla katkı sağlamak olan firma sağlık sektöründe öncü çalışmalara imza atmaktadır. Firmada Optivita ürün grupları, Microbiome Vitamins & Minerals, Multiflor ürün grupları ve Microbiome Probiotics ürün gruplarına ait takviye gıdalar yer almaktadır. Ürünlerin temel amacı insanın normal yaşam kalitesini artırmaya yöneliktir. İlaç yerine kullanılmayan bu ürünler tamamen bünyeyi destekleme amacı ile işlevselliğini göstermektedir. 

Kent yaşamının zorlukları, çevresel faktörler ve yeme alışkanlıklarının değişmesi ile birlikte vücudun pek çok sisteminde farklı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Tüm bu etkenlere bağlı olarak bireylerin bağışıklık sistemi dayanıklılığını günden günde yitirebiliyor. Özellikle her geçen gün artan ilaç tüketimi bizlere kişilerin sağlık bütünlüğünü korumada ne denli zorluk çektiğidir. İnsan bünyesi ancak gerçek gıda ve vitaminlerle güçlenebilmekte ve normal işlevini yerine getirebilmektedir. Ancak bazı durumlarda bu zor olabilir. Bu gibi durumlarda dışarıdan bir takviye desteğe ihtiyaç duyulabilir.

Vitamin-mineral, probiyotik-prebiyotik canlılar, bitkisel takviye edici gıdalar üzerine araştırma-geliştirme çalışmalarına durmaksızın devam edem Microbiome bu anlamda oda noktasına bağırsak mikrobiyotası ve insan sağlığını almıştır. Bireyin sağlığı sadece kendisini değil gelecek nesilleri de etkileyeceğinden ayrıca bir öneme sahiptir. Bu anlamda firmanın sunduğu takviye gıdalar insan sağlığını en iyi şekilde destekleyerek ve vitamin ihtiyacını kapatmaya yardımcı olarak önemli bir katkı sağlamaktadır.

Microbiome Omega 3

Microbiome destek gıdaları içerisinde yer alan Vitamin D ve Omega 3 içeriğinde ek olarak kalsiyum karbonat ve magnezyum sitrat emülgatör ile kemik sağlığını destekler. Kapsül şeklinde sunulan Multiflor bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcıdır. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Optivita C Plus 20 Efervesan Tablet, C, D vitaminlerinin yanı sıra çinko içeriği ile yoğun fiziksel egzersiz sonrasında bitkinliğin azalmasına en iyi şekilde katkı verir.

Sprey formunda Optivita D3K2, vitamin D3 ve K2 ile güçlendirilmiş bir formülasyona sahiptir. Optivita Sambucus Nigra Kids ise çocukların kullanıma özel olarak geliştirilmiş şurup formunda takviye gıdadır. Kara mürver meyvesinin özleri ile formüle edilmiştir ve grip, soğuk algınlığı gibi kış hastalıklarına karşı bünyenin güçlü kalmasına destek vermektedir.

Microbiome VM Complex

Optivita Thyme Extract, kekik ekstraktı içeren sıvı, kullanımı rahat bir takviye gıdadır. Çinko ve C vitamini ile güçlendirilmiştir. Microbiome VM Complex Multivitamin ise markanın en çok bilinen ve tercih edilen takviye gıdalarından bir tanesidir. Multivitamin ve mineral içeriği normal enerji oluşum metabolizmasına katkı sağlar. VM Complex fiyat ise ürün içeriğine göre farklılık gösterebiliyor. Ancak Microbiome takviye gıdaları hemen herkesin rahat bir şekilde alıp kullanabilmesi için uygun fiyat politika ve kalitesi ile insanlara sunulmaktadır.

Microbiome takviye gıda ürünlerini  web sitemiz üzerinden inceleyebilir, karşılaştırabilir ve en uygun ödeme seçenekleri ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun