Kozmela.com

Mineaderm

Aks Kozmetik Tarım Ürünleri Kimya Gıda Tem. Mad. İnş. San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından 2012 senesinde üretilmeye başlanan Mineaderm markası ürünleri içerisinde cilt bakım ve kişisel bakım ürünleri bulunmakta olup kurulduğu günden bugüne insanların bu alanda ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması hedeflenmiştir.

Aks Kozmetik’in kendi laboratuvarlarında hazırlanan Mindeaderm yoğun özellikli ürünleri içerisinde; gelişmiş kurtarma kremi, anti-age göz kremi, fito-beyaz skintone düzeltici kompleks, koyu daire restoratif göz kremi, yoğun nemlendirici krem, akne kontrol kremi, selülit bakım kremi, canlandırmaya yardımcı vücut masaj kremi, ayak ve topuk kremi, saç serum ve şampuanı, fito kompleks şampuan, temizleyici köpük, nemlendirici tonik, ferahlatıcı tonik, temizlik jeli, temizleyici süt gibi pek çok ürün yer almaktadır.

Mineaderm Ürün Çeşitleri

Mindeaderm ürün yelpazesi oldukça geniştir. Cilt ve saç bakımı için pek çok etkili ürünü bulunuyor. Saç kayıplarını en aza indirmeyi hedefleyen şampuan çeşitleri kırılmaların ve yıpranmaların önüne geçmeye yardımcı oluyor. Özel bileşenleri sayesinde saçlarda hacimli ve parlak bir görünüm sağlamaya destek oluyor. Mindeaderm şampuan çeşitleri içerisinde saçı destekleyen aminoasitler, mineraller, vitaminler, bitki özleri ve meyve asitleri yer aldığından sağlıklı saç oluşumuna da katkı sağlamaktadır.

Mineaderm markasının cilt bakım ürünleri ise hedefe yönelik etkili bir destek sunuyor. Ürünler içerisinde akne ve sivilce oluşumlarını en aza indirmeyi hedefleyen bulunuyor. Ciltteki ton eşitsizliklerini gidermeye ve görünümü düzenlemeye yardımcı cilt bakım ürünleri yer alıyor. Kuru ciltler için cildi nemlendirmeye ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı krem çeşitleri de yine Mineaderm ürün yelpazesinde bulunuyor. Marka altındaki serum ise cildi çevresel faktörlerden korumaya yardımcı olurken ayrıca yaşlanma belirtileri ve ince çizgi oluşumunun engellenmesine de katkı sağlıyor.

Mineaderm Yüz Yıkama Jeli

Yüz bölgesinde fazla yağ ya da kirden dolayı oluşabilecek akne oluşumunu en aza indirmeye destek olan yüz yıkama jeli günlük kullanıma uygun olarak üretilmiş olup düzenli kullanımda etkisini göstermektedir. Ciltteki sebumu dengelemeye yardımcı olan Mineaderm yüz yıkama jeli ayrıca akne sonrası ciltte oluşan lekeleri minimize etmeye de katkı sağlar. Formülü içerisinde bulunan çay ağacı ve panthenol cilt bakımında etkili bileşenlerdir. Ciltte pürüzsüz, aydınlık ve taze bir görünüm ortaya çıkmasına yardımcı olur.

Mineaderm ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun