MİSBAHÇE

Misbahçe markasında 73 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Misbahçe

Doğal kozmetik ürünleri ile adından söz ettiren Misbahçe ürünlerinin içeriğinde hiçbir suretle sentetik ya da kimyasal bulunmamaktadır. Cilt için daima en iyiyi hedefleyen Misbahçe’de her cilt tipine uygun ürün bulunmaktadır. Tüm ürünleri doğaya ve hayvanlara saygılı bir şekilde üretilmekle beraber cildinize en iyi desteği sağlamayı amaçlamaktadır. Cildiniz ancak doğal ve katkısız ürünler ile canlılığına kavuşma yolunda iyi bir destek alabilir. Cilt yapınız ne olursa olsun cildinize gereken tüm ihtiyacı doğru bir ürün ile verebilirsiniz. Misbahçe bu anlamda cilde dost ürünleri ile her daim yanınızda oluyor. Misbahçe’nin ürünlerini Kozmela’da daha yakından inceleyebilirsiniz.

Misbahçe Ürünleri

Misbahçe ürünlerinin tamamı sağlıklı, taze bitki özlerinden üretilmektedir. Ayvalık’ta bahçelerden gelen zeytinyağı formüle edilmektedir. Misbahçe ürünleri özellikle cilt bakım ürünlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Yüksek kaliteli standartlarla size sunduğu ürünler doğal bileşenlere sahiptir. Misbahçe ürünleri %100 doğal kaynaklı içerikle üretilmiştir. Ne kimyasal ne de sentetik içerikler yer almamaktadır. Ürünlerin içerisinde esasnsiyel yağ ya da soğuk sıkım bitkisel yağlar yer almamaktadır. Misbahçe ürünlerinde cilde zarar sağlayacak hiçbir madde bulunmaz. Cilt sağlığına dost ve destekleyicidir. Cildiniz için en iyi desteği alabileceğiniz Misbahçe ürünleri geniş bir yelpazede sizlere sunulmaktadır.

Misbahçe Gül Suyu

Cildiniz gün içerisinde pek çok nedene bağlı olarak etkilenebilir. Hem cilt kuruluğu hem de hava kirliliği gibi nedenler cildinizde beklenmeyen sonuçlar ortaya çıkarabilir. Misbahçe’nin sizler için sunduğu gül suyu ise cildinizi ferahlatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. Gün içerisinde çantanızdan çıkarıp yüzünüze süreceğiniz Misbahçe gül suyu ile gerekli desteği cildinize sağlayabilirsiniz. Gülbahçe gül suyu koruyucu içermemekle beraber %100 saf olarak imal edilmektedir. Gül yağı ayrıştırılmadan ve su eklemeden üretilmiştir.

Trikolasan, ftalat, petrokimyasal, boya, yapay koku, sülfat ve paraben gibi maddeler içeriğinde yer almaz. Buzdolabında rahat bir şekilde muhafaza edebilir ve 6 ay içerisinde kullanabilirsiniz. Köken olarak güller diyarı ısparta’dan elle toplanan gül yapraklarının damıtılması ile elde edilen Misbahçe gül suyu ile cildinizdeki farkı hissedersiniz. Koruyucu içermeyen gül suyu cildi ferahlatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. Cildinizdeki nem seviyesinin dengelenmesine destek olurken cilt hassasiyetini yatıştırmada da katkı sunar. Cildinizi temizledikten sonra uygulayacağınız gül suyu ile cildinizdeki gerginliği azaltmanıza yardımcı olacaktır. Misbahçe Gül Suyu çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun