Kozmela.com

MR & MRS TANNİE

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Mr & Mrs Tannie Bronzlaştırıcı Ürünler

Bronz bir tene kavuşmak isteyen kişiler pek çok farklı yöntem ve ürün deneyebiliyor. Ancak sağlıklı bir bronzlaşma için kullanılan ürünün içeriğinin de o ölçüde sağlıklı bileşenler içermesi gerekiyor. Mr & Mrs Tannie ürünleri sağlıklı bir bronzlaşma için gereken tüm doğal bileşenleri içermektedir. Onu diğer ürünlerden ayıran en önemli özelliklerinden bir tanesi de budur.

Yüksek performanslı formüller kullanan marka kusursuz ve sağlıklı bir bronzlaşmanın kapılarını aralıyor. Mr & Mrs Tannie ürünleri uygulaması kolay, kolay emilen yapıdaki ürünlerdir. Çabuk kuruyan, hassas ve nem veren bu ürünler sağlıklı bir bronzlaşma isteyen herkes için idealdir. 

Mr & Mrs Tannie güneş ürünleri en hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirilmektedir. Özenle seçilmiş hammaddeleri en üstün kalitede kullanarak en doğal rengi ve ışıltıyı ortaya çıkaracak şekilde üretilmektedir. Ciltte doğal bir bronzlaşma sağlamaya yardımcı olan ürünler cilt üzerinde eşit ve net bir görünüm sağlamayı hedefler. Bu anlamda insanların hayallerindeki bronz tene kavuşmalarına olanak sağlar.

Mr & Mrs Tannie Bronzlaştırıcı

Markanın ürünleri içerisinde pek çok doğal bileşen bulunur. Bu doğal bileşenler cildin bronzlaşma sürecini en iyi şekilde destekler. Mr & Mrs Tannie güneş ürünleri içerisinde bulunan Dihidroksilaseton şeker kamışından elde edilen bir moleküldür. Cildin dış tabakasındaki amino asitlerle reaksiyona girer, oksitlenir ve muhteşem bronzlaşma etkisi sunar.

Ürünler içerisinde yer alan hyalüronik asit ise hücre yenilenmesine katkıda bulunur. Nem tutmaya yardımcı olan bu asit doğal kolajen ve elastin üretimini de destekler. Cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı olur ve nemi hapseder. Cildi serbest radikallere karşı daha dirençli hale getiren antioksidan içeriğe sahiptir. Güneş ürünlerinde sıklıkla duyduğumuz AHA ise ölü hücreleri nazikçe temizlemeye yardımcı olur.  Cildi nemle 'dolgunlaştırır' ve cildi yatıştıran ve nemi koruma yeteneğini geliştiren dengeleyici bir etkiye sahiptir. Cilt hücrelerinin yenilenmesini hızlandırır.

Cilt üzerinde olumlu etkileri bilinen gül suyu da yine Mr & Mrs Tannie ürünleri içerisinde kendisine yer bulur. Cildin daha pürüzsüz, canlı ve aydınlık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. ciltteki PH seviyesini nötralize eder ve doğal yağ üretimini dengeler. Yumuşatıcı ve nemlendirici özelliği ile bilinen alor vera ise hem kuru hem de yağlı cildi yatıştırmaya yardımcı olur. Cildi serbest radikallere karşı daha dirençli hale getirmeye katkı sağlar. 

Nem bağlayıcı jojoba yağı cildin Ph seviyesini dengelemeye yardımcı olur. Cildin doğal yağ üretimini geri kazandırır. Faydalı yağ asitleri, antioksidanlar ve Vitamin E ve B içerir. Shea yağı ise nemlendirici yağ asitleri içerir. Cildin yatışmasına ve onarılma sürecine katkı sağlar. Mr & Mrs Tannie bronzlaşmaya yardımcı güneş bakım ürünlerinde bulunan kanola yağı cildi nemlendirmeye yardımcı yüksek orandaki yağ asitlerini içerir.

Cildi serbest radikallere karşı korumaya ve dirençli hale getirmeye yardımcı olan E ve K vitaminlerini içerir.
Sağlıklı bir bronzlaşma isteyenler için birbirinden etkili ürünler çıkaran Mr & Mrs Tannie markasının ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve cildinize uygun ürünü sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun