Kozmela.com

NASCİTA BRONZY GLOW MAKYAJ FIRÇALARI

Bronzy Glow Makyaj Fırçaları listesinde 8 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Nascita Bronzy Glow Makyaj Fırçaları

Nascita’nın özel serisi Bronzy Glow makyaj fırçaları ile hayallerdeki görünüme kavuşmak mümkün. Seri içerisinde yer alan fırça ve setlerin her biri makyajı kusursuzlaştırma adına özel olarak tasarlanmıştır. İhtiyaca yönelik tekli fırçalardan tercih edilebileceği gibi setler ile daha kapsamlı bir uygulama gerçekleştirmek de mümkündür. Makyaj malzemeleri söz konusu olduğunda kaliteli ürünleri ile bu akanda her türlü ihtiyacı en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen Nascita, bu serisi ile de kadınlara makyajda büyük kolaylık sağlamaktadır.

Seri içerisindeki fırça çeşitleri arasında oval makyaj fırçası, yüz temizleme fırçası, fondöten ve kontür seti, makyaj fırça seti, kısa yapılı eğimli kontür fırçası gibi makyaj uygulamalarını hayli kolay hale getirecek ürünler yer almaktadır. Makyaj malzemelerinde kaliteli üretim ile bilinen Nascita’nın bu serisi ile hayallerdeki görünüme kavuşmak mümkün olabilmektedir.

Seri içerisinde yer alan Nascita Bronzy Glow Oval 2’li Fırça Seti kapatıcı fırça ve oval dudak fırçasından oluşmaktadır. Kapatıcı fırçası hem likit hem de toz bazlı kapatıcıların yüzün en dar alanlarında dahi kolay bir şekilde uygulanmasına olanak sağlamaktadır. Fırça, kısa, yoğun ve yumuşak bir kıl yapısına sahiptir. Oval dudak fırçası ise ruj ve parlatıcı kullanırken tonları karıştırarak yoğun bir etki ortaya çıkarmaya yardımcı olmaktadır. Kısa, yoğun ve yumuşak kılları sayesinde kolay bir uygulama sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Nascita Bronzy Glow 3’lü Fondöten ve Kontür Seti ise oval kapatıcı fırçası, mini makyaj sünger ve çift taraflı silikon makyaj süngerinden oluşmaktadır. Oval kapatıcı fırça yüz bölgesindeki en dar alanlara bile ulaşmaya yardımcı olmaktadır. Mini makyaj fırçası ise kapatıcı ve allık uygulamalarının vazgeçilmezi olmaktadır. Çift taraflı forma sahiptir ve bu sayede göz ve burun çevresinde kapsamlı bir kapatıcılık sağlamaya olanak tanır. Çift taraflı silikon makyaj süngeri makyaj malzemelerinin cilde eşit bir şekilde yayılmasına ve eşit bir görünüm sağlamaya yardımcıdır.

Nascita Bronzy Glow Fırça Seti

Seri içerisinde yer alan Nascita Bronzy Glow 6’lı Makyaj Fırça Seti içerisinde ise geniş yapılı pudra fırçası, kapatıcı ve fondöten fırçası, kesik yapılı kontür fırçası, far karıştırma fırçası, geniş yapılı far karıştırma fırçası ve kesik yapılı eyeliner fırçasından oluşmaktadır. Pudra fırçası ile allık ve pudra uygulamaları kusursuz bir şekilde gerçekleştirilirken fondöten fırçası ile BB, CC krem uygulamaları kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Far karıştırma fırçası ile ise göz kapağında göz farı harmanlamak için kullanılmaktadır. Daha yoğun ve farklı bir ton çıkarmak için idealdir.

Nascita’nın en değerli makyaj fırça serilerinden bir tanesi olan Bronzy Glow Makyaj Fırçaları ile arzu ettiğiniz yoğunlukta, arzu ettiğiniz tarzda bir makyaj ortaya çıkarmanız mümkündür. Hem kullanışlı hem de kaliteli fırça çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz fırçayı ya da seti hızlı kargo avantajı ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun