Kozmela.com

NASCİTA ELLY MAKYAJ FIRÇALARI

Elly Makyaj Fırçaları listesinde 4 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Nascita Elly Makyaj Fırçaları

Bir makyajda hiç şüphesiz uygulanacak makyaj malzemesi kadar önemli olan makyaj fırçasıdır. Çünkü ürünü ne kadar kaliteli olursa olsun doğru bir uygulama gerçekleştirilemez ise uygulanan makyajdan da arzu edilen sonucu elde etmek pek mümkün olmayacaktır. Makyaj fırçalarını seçerken pek çok kriteri göz önünde bulundurmak gerekiyor. Elinizde çok kaliteli bir kapatıcı varsa dahi doğru bir fırça ve yöntemle bu kapatıcı uygulanmaz ise makyajda iyi bir sonuç almak mümkün olmayabilir. Nascita ise birbirinden kullanışlı makyaj fırça serileri ile bu anlamda etkili çözümler sunmaya devam etmektedir. 

Nascita Elly makyaj fırça serisi içerisinde bir makyaj uygulamasında ihtiyaç duyulabilecek tüm fırçalar yer almaktadır. Bu anlamda ihtiyaca yönelik doğru bir tercih yapıldığı takdirde seri içerisinde yer alan fırçalardan maksimumda fayda sağlamak mümkündür. Seri içerisinde yer alan fırçalar; far karıştırma fırçası, geniş açılı far fırçası, eğimli allık fırçası, pudra fırçası ve açılı kabuki fondöten fırçasıdır. Seri içerisindeki tüm bu fırçalar makyaj uygulamasını çok daha pratik ve kolay hale getirmek için tasarlanmıştır.

Nascita Elly Açılı Kabuki Fondöten Fırçası pudra, likit ya da krem uygulamalarda oldukça kullanışlıdır. Eğimli kesimi sayesinde homojen bir dağılım sağlamaya yardımcıdır. Kılları sık ve esnek yapıya sahiptir. Ciltte yumuşak bir etki bırakmaktadır. Özel tasarım renkleri ile göz almaktadır. Nascita Elly Pudra Fırçası ise pudra, allık, bronzlaştırıcı, gibi malzemeleri tene uygulama açısından oldukça idealdir. Yumuşak ve sık kıl yapısına sahiptir. Ürünü düzgün bir şekilde toplar ve cilde kolay bir şekilde yaymaya yardımcı olmaktadır.

Yine göz kamaştırıcı bir başka tasarım olan Nascita Elly Eğilimli Allık Fırçası aydınlatıcı, bronzer, toz ve sıkılaştırılmış allık uygulamalarında büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğimli bir forma sahip olduğundan cilt üzerinde kolay bir uygulama sağlamaya yardımcı olmaktadır. Seri içerisindeki bir diğer fırça olan Nascita Elly Geniş Açılı Far Fırçası gözlerde vurguyu artırma adına oldukça kullanışlıdır. Geniş yapılı bu far fırçası göz farını göz kapaklarında etkili bir şekilde uygulama adına tasarlanmıştır. Yumuşak kılları sayesinde pratik bir uygulama deneyimi sunmaktadır. Göz kapaklarında pürüzsüz ve etkileyici bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olmaktadır.

Göz makyajı için özel tasarlanmış olan bir diğer fırça Nascita Elly Far Karıştırma Fırçası göz farını karıştırmak ve gölge oluşturmak için tercih edilebilmektedir. Gözlerde derin ve etkileyici bir görünüm sağlamaya yardımcı olan fırça sık ve yumuşak kılları sayesinde kolay bir uygulama sağlamaktadır. Özel tasarım ergonomik sapları ise ele rahat bir şekilde oturmaktadır. Günlük makyajda en büyük desteklerden bir tanesi olmaktadır.

Göz alıcı renkleri ve özel tasarımı ile Nascita’nın Elly makyaj fırçalarını Kozmela’da yakından inceleyebilir ve seri içerisinden dilediğin fırçayı Türkiye’nin neresinde olursan ol tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsin.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun