Kozmela.com

NASCİTA FOR MAKE-UP ADDİCTS FIRÇALARI

For Make-up Addicts Fırçaları listesinde 10 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Nascita For Make-up Addicts Fırçaları

Makyaj uygulamalarında büyük kolaylık sağlayan kaliteli fırça serileri ile adından söz ettiren Nascita şimdi de For Make-up Addicts Fırçaları ile kadınların makyaj keyfini ikiye katlıyor. Seri içerisinde yer alan bütün makyaj fırçaları sentetik kıllardan üretilmiş olup ayrıca gold detayları ile şık bir görünüme sahiptir. Kaliteli malzemeden üretildiği için kıl dökme gibi bir sorun ortaya çıkartmayan bu seri ile hayallerdeki makyajı ortaya çıkartmak mümkün olmaktadır.

Seri içerisinde yer alan ve oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip olan Nascita Oval Concealer Brush Kapatıcı Fırçası etkili bir kapama için özel olarak üretilmiştir. Kapatma işlemi ile birlikte aydınlatıcı ve kontür uygulamaları için de oldukça ideal bir fırçadır. Hem likit hem de toz kapatıcı ürünleri cilt üzerinde kusursuz bir şekilde dağıtmaya ve kusursuz bir sonuç almaya olanak tanıyor. Yumuşak, sentetik kıları sayesinde kapatıcı ürünlerin cilt ile bütünleşmesine yardımcı olmaktadır.

Pudra uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş bir fırça olan Nascita Triangle Powder Brush Pudra Fırçası pudrayı cilde eşit bir şekilde dağıtma adına büyük kolaylık sağlamaktadır. Yumuşak bir fırça yapısına sahip olduğundan cilde herhangi bir şekilde zarar vermemektedir. Gayet yumuşak bir dokunuş ile homojen dağılımlı bir pudra deneyimi sunmaktadır.

Nascita Fırça Seti

Nascita Profesyonel Makyaj Fırça Seti ise içerisinde büyük allık ve pudra fırçası, üçgen açılı fondöten fırçası, fiber aydınlatıcı fırça ve dar yapılı karıştırma fırçası bulunduran bir settir. Büyük allık ve pudra fırçası toz yapıdaki allık ve pudra uygulamaları için ideal tasarlanmıştır. Oval yapıya sahip olduğundan ürünleri eşit ve dengeli bir şekilde uygulamaya olanak sağlamaktadır.

Üçgen Açılı Fondöten Fırçası ise adından da anlaşılacağı üzere üçgen şeklinde tasarlanmış olup yassı kenarları sayesinde yüzün geniş kısımlarında rahat bir makyaj uygulaması yapmaya olanak sağlamaktadır. Eğimli kısımları ise göz çevresi, burun ve dip köşelere ulaşmaya yardımcı olmaktadır. Fiber aydınlatıcı fırça yelpaze şeklinde tasarlanmıştır. Aydınlatıcı, bronzer, sıkıştırılmış pudra gibi ürünleri cilde eşit bir şekilde yaymaya olanak sağlamaktadır. Karıştırma fırçası ise yumuşak kıllara sahiptir ve göz farının pürüzsüz bir şekilde uygulanmasına olanak tanımaktadır.

Set tercih etmek istemeyenler için ise alternatif olarak çok amaçlı fırça çeşitleri yine Nascita serisi içerisinde sunulmaktadır. Nascita Multifactionel Cheek Brush Çok Amaçlı Fırça BB krem, kapatıcı, fondöten gibi uygulamaların hepsi için tasarlanmış bir fırça olarak öne çıkmaktadır. Tek bir fırça ile birden fazla makyaj uygulaması yapmak isteyenler için tasarlanmış olan bu fırça ile tek bir adımda hızlı ve pratik makyaj uygulaması mümkün olabilmektedir.

Nascita markasının serilerinden bir tanesi olan For Make-up Addicts Fırçalarını Kozmela üzerinden yakından inceleyebilir, fırça ya da fırça setlerini Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun