Kozmela.com

NASCİTA MAKE-UP ARTİSTY FIRÇLARI

Make-up Artistry Fırçaları listesinde 9 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Nascita Make-up Artisty Fırçları

Göz makyajı kişinin gözlerini belirginleştirmekle kalmaz aynı zamanda genel makyajın ahengini de en iyi şekilde yansıtır. Göz makyajı yüz makyajının en belirleyici unsurlarından bir tanesidir. Bu sebeple kullanılacak fırça da ürün de çok önemlidir. Göz makyajı kişinin tarzını en iyi şekilde yansıtmalıdır.

Özel bir günde, gecede, buluşmada, toplantıda ya da günlük makyajda uygulamalar farklılık gösterecektir. Önemli olan doğru bir fırça setine sahip olmaktır. Nascita’nın sunduğu Make-up Artistry Fırçaları ise göz makyajında her tarza hitap edecek uygulamalarda kullanılabilmektedir.

Gözlere daha derin, anlamlı ve bir o kadar etkileyici bir bakış kazandırmak doğru fırça ve doğru makyaj ürünü ile mümkündür. Nascita’nın sunduğu bu seri göz makyajında detaylara önem verenlerin favorisi olabilecek niteliktedir.

Nascita Fırça Set

Set içerisinde göz makyajı uygulama adına gerekli her türlü fırça bulunmaktadır. Far karıştırma fırçası, düz açılı far fırçası, geniş açılı far fırçası, sivri yapılı fark fırçası ve açılı eyeliner fırçasından oluşmaktadır.  Tasarım olarak ise siyah ve gold renkleri dikkat çekmekle beraber ergonomik kullanışlı saplara sahiptir. Seri içerisinde her türlü göz makyajı stiline uygun fırça bulunmaktadır. Kolay uygulama sağlayan fırçalar ile gözlerde hayal edilen görünümü yakalamak mümkündür.

Seri içerisinde yer alan fırçalardan bir tanesi Geniş Yapılı Far Fırçasıdır. Göz kapağının üzerine farı eşit ve pürüzsüz bir şekilde uygulamaya yardımcıdır. Düz Açılı Far Fırçası ise kısa ve sık kıl yapısına sahiptir. Bu özelliği sayesinde farı göz kapağının en uç bölümlerine bile yaymak, keskin ve dikkat çekici hatlar oluşturmak mümkün olmaktadır. Kullanılan farın kalite ve pigmentasyonundan bir şey kaybetmeden göz kapaklarına uygulanmasına yardımcıdır.

Nascita 5’li Fırça Seti

Sivri Yapılı Far Fırçası, hem farı hem de aydınlatıcıyı alt kirpik çizgisi üzerine ve göz pınarlarına uygulama adına idealdir. Yumuşak kılları ile rahat bir uygulama sağlamaya olanak tanımaktadır. Açılı Eyeliner Fırçası ise eyeliner çekmeye yardımcıdır. Açılı ve eğimli bir yapıya sahip olduğundan uygulama kolaylığı sağlamaktadır.

Seri içerisinde son fırça ise Far Karıştırma Fırçasıdır. Farı göz kapağına eşit bir şekilde yaymak, gölge oluşturmak için kullanılmaktadır. Göz makyajının doğal görünmesi için farı o kadar yoğun şekilde karıştırmak gerekecektir. Göz kapağındaki katlanma bölgesinde bulunan farı karıştırarak daha doğal bir görünüm yakalamak mümkün olduğundan bu kısımda sıklıkla kullanılmaktadır.

5 farklı makyaj fırçasından oluşan bu setteki fırçaların her biri sentetik yapılı kıllara sahiptir. Göz makyajında kolay uygulama imkânı sunan Nascita’nın bu setini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve Türkiye’nin neresinde olursan ol anında sipariş verebilirsin.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun